Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 14 oktober 2001

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Poelgeest / v. DijkKlik hier voor de opstelling van Poelgeest / v. Dijk  -  Lars Keizer / Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer / Bianca Keizer 19:00 9 - 7
  v. Willigen / MeijerKlik hier voor de opstelling van v. Willigen / Meijer  -  Pruis / DamKlik hier voor de opstelling van Pruis / Dam 18:00 6 - 10
  Binsbergen / PappotKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Pappot  -  Visser / BergKlik hier voor de opstelling van Visser / Berg 17:00 5 - 9
  Verhoeven / VarkevisserKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / Varkevisser  -  Buts / KerssensKlik hier voor de opstelling van Buts / Kerssens 15:00 6 - 10
  Zuidweg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Zuidweg / Hendriksen  -  Nijman / WijkKlik hier voor de opstelling van Nijman / Wijk 16:00 5 - 9
Eerste klasse A Muller / MullerKlik hier voor de opstelling van Muller / Muller  -  Burggraaf / VerbruggenKlik hier voor de opstelling van Burggraaf / Verbruggen 17:00 6 - 11
  Linthorst / TjioeKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Tjioe  -  Heems / VogelKlik hier voor de opstelling van Heems / Vogel 14:00 8 - 7
  Liefbroer / LuitjesKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Luitjes  -  v.d. Heijden / MoonenKlik hier voor de opstelling van v.d. Heijden / Moonen 15:00 6 - 10
  Aarts / v.d. VlistKlik hier voor de opstelling van Aarts / v.d. Vlist  -  Bouwens / BouwensKlik hier voor de opstelling van Bouwens / Bouwens 15:00 8 - 6
Eerste klasse B Kamer / HelmersKlik hier voor de opstelling van Kamer / Helmers  -  A. Keizer / B. KeizerKlik hier voor de opstelling van A. Keizer / B. Keizer 19:00 12 - 3
  B. Trouwen / R. TrouwenKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / R. Trouwen  -  Vlaar / v. BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Vlaar / v. Binsbergen 18:00 6 - 11
  Kamer / KamerKlik hier voor de opstelling van Kamer / Kamer  -  Spaan / SpaanKlik hier voor de opstelling van Spaan / Spaan 17:00 12 - 2
  Luitjes / WitteveenKlik hier voor de opstelling van Luitjes / Witteveen  -  Reurings / HonkoopKlik hier voor de opstelling van Reurings / Honkoop 16:00 6 - 11
Tweede klasse A Pouw / TrouwenKlik hier voor de opstelling van Pouw / Trouwen  -  Linthorst / HornKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Horn 14:00 11 - 4
  Alblas / AlblasKlik hier voor de opstelling van Alblas / Alblas  -  v.d. Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van v.d. Veldt / Geerlings 18:00 7 - 10
  Jung / JungKlik hier voor de opstelling van Jung / Jung  -  Linschooten / HendriksKlik hier voor de opstelling van Linschooten / Hendriks 14:00 10 - 6
  Huijg / VermeerKlik hier voor de opstelling van Huijg / Vermeer  -  D'Haene / v. BruggeKlik hier voor de opstelling van D'Haene / v. Brugge 15:00 8 - 7
Tweede klasse B Maes / VogelKlik hier voor de opstelling van Maes / Vogel  -  Korpershoek / van GalenKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / van Galen 16:00 11 - 6
  Westerkamp / RavenswaaijKlik hier voor de opstelling van Westerkamp / Ravenswaaij  -  Krom / KromKlik hier voor de opstelling van Krom / Krom 16:00 6 - 7
  v.d. Klugt / v.d. KlugtKlik hier voor de opstelling van v.d. Klugt / v.d. Klugt  -  Wiggers / WiggersKlik hier voor de opstelling van Wiggers / Wiggers 13:00 (zo 07 okt) 8 - 9
  Kegels / KegelsKlik hier voor de opstelling van Kegels / Kegels  -  Kegels / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Kegels / Diependaal 19:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 22:10