Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 30 september 2001

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Lars Keizer / Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer / Bianca Keizer  -  v. Willigen / MeijerKlik hier voor de opstelling van v. Willigen / Meijer 18:00 2 - 12
  Nijman / WijkKlik hier voor de opstelling van Nijman / Wijk  -  Visser / BergKlik hier voor de opstelling van Visser / Berg 17:00 9 - 5
  Pruis / DamKlik hier voor de opstelling van Pruis / Dam  -  Poelgeest / v. DijkKlik hier voor de opstelling van Poelgeest / v. Dijk 18:00 12 - 3
  Binsbergen / PappotKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Pappot  -  Verhoeven / VarkevisserKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / Varkevisser 18:00 4 - 0
  Zuidweg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Zuidweg / Hendriksen  -  Buts / KerssensKlik hier voor de opstelling van Buts / Kerssens 16:00 12 - 4
Eerste klasse A Liefbroer / LuitjesKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Luitjes  -  Heems / VogelKlik hier voor de opstelling van Heems / Vogel 14:00 7 - 8
  Linthorst / TjioeKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Tjioe  -  v.d. Heijden / MoonenKlik hier voor de opstelling van v.d. Heijden / Moonen 17:00 9 - 6
  Bouwens / BouwensKlik hier voor de opstelling van Bouwens / Bouwens  -  Muller / MullerKlik hier voor de opstelling van Muller / Muller 14:00 4 - 15
  Aarts / v.d. VlistKlik hier voor de opstelling van Aarts / v.d. Vlist  -  Burggraaf / VerbruggenKlik hier voor de opstelling van Burggraaf / Verbruggen 15:00 6 - 10
Eerste klasse B A. Keizer / B. KeizerKlik hier voor de opstelling van A. Keizer / B. Keizer  -  Luitjes / WitteveenKlik hier voor de opstelling van Luitjes / Witteveen 15:00 6 - 10
  Kamer / HelmersKlik hier voor de opstelling van Kamer / Helmers  -  Reurings / HonkoopKlik hier voor de opstelling van Reurings / Honkoop 18:00 8 - 10
  Kamer / KamerKlik hier voor de opstelling van Kamer / Kamer  -  B. Trouwen / R. TrouwenKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / R. Trouwen 14:00 (zo 07 okt) 11 - 5
  Spaan / SpaanKlik hier voor de opstelling van Spaan / Spaan  -  Vlaar / v. BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Vlaar / v. Binsbergen 15:00 (zo 21 okt) 4 - 10
Tweede klasse A D'Haene / v. BruggeKlik hier voor de opstelling van D'Haene / v. Brugge  -  Pouw / TrouwenKlik hier voor de opstelling van Pouw / Trouwen 15:00 11 - 4
  Alblas / AlblasKlik hier voor de opstelling van Alblas / Alblas  -  Linschooten / HendriksKlik hier voor de opstelling van Linschooten / Hendriks 16:00 6 - 9
  Huijg / VermeerKlik hier voor de opstelling van Huijg / Vermeer  -  Linthorst / HornKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Horn 12:00 11 - 2
  Jung / JungKlik hier voor de opstelling van Jung / Jung  -  v.d. Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van v.d. Veldt / Geerlings 15:00 10 - 4
Tweede klasse B Korpershoek / van GalenKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / van Galen  -  v.d. Klugt / v.d. KlugtKlik hier voor de opstelling van v.d. Klugt / v.d. Klugt 16:00 8 - 7
  Kegels / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Kegels / Diependaal  -  Maes / VogelKlik hier voor de opstelling van Maes / Vogel 16:00 4 - 14
  Wiggers / WiggersKlik hier voor de opstelling van Wiggers / Wiggers  -  Westerkamp / RavenswaaijKlik hier voor de opstelling van Westerkamp / Ravenswaaij 17:00 7 - 8
  Krom / KromKlik hier voor de opstelling van Krom / Krom  -  Kegels / KegelsKlik hier voor de opstelling van Kegels / Kegels 17:00 8 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 17:55