Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Zondag

Uitslagen van de speelronde op zondag 22 maart 2015

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost  -  Mireille G/ Brenda U./MariekeVKlik hier voor de opstelling van Mireille G/ Brenda U./MariekeV 11:00 10 - 6
  MartinavdLinde/Claudia MasciniKlik hier voor de opstelling van MartinavdLinde/Claudia Mascini  -  Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos 10:00 8 - 3
  BrendaVerspeek/NicoleHulseboscKlik hier voor de opstelling van BrendaVerspeek/NicoleHulsebosc  -  Bep Uitendaal/ Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Bep Uitendaal/ Toos Schaap 12:00 11 - 3
  Inez Abels / Marieke de BieKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Marieke de Bie  -  Vanessa Burger/Marije OverbeekKlik hier voor de opstelling van Vanessa Burger/Marije Overbeek 18:00 6 - 7
  G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchoutKlik hier voor de opstelling van G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchout  -  Invallers worden geregeld 11:00 10 - 6
Hoofdklasse Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup  -  CAMHardebol-Wijnen/AA BerendreKlik hier voor de opstelling van CAMHardebol-Wijnen/AA Berendre 12:00 3 - 6
  Wendy vS/ Linda K/ Marielle PKlik hier voor de opstelling van Wendy vS/ Linda K/ Marielle P  -  Y Kersten/ M Veen/ D HommesKlik hier voor de opstelling van Y Kersten/ M Veen/ D Hommes 10:00 1 - 6
  KimVEs/Anouk vd P/KimBKlik hier voor de opstelling van KimVEs/Anouk vd P/KimB  -  Yvette B/AnnaliesD/ MarcellaBKlik hier voor de opstelling van Yvette B/AnnaliesD/ MarcellaB 18:00 6 - 10
  Nina Baat/ Mieke dK/AnnemarieRKlik hier voor de opstelling van Nina Baat/ Mieke dK/AnnemarieR  -  Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis 17:00 6 - 7
  Astrid B/ Sylvia&JolandaKlik hier voor de opstelling van Astrid B/ Sylvia&Jolanda  -  V Blok/ C. Draijer / M. vd EemKlik hier voor de opstelling van V Blok/ C. Draijer / M. vd Eem 10:00 10 - 5
1e Klasse Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam  -  Wendy Stolk / Mariël KleinKlik hier voor de opstelling van Wendy Stolk / Mariël Klein 16:00 10 - 6
  E vWel / S Rutte/L HardebolKlik hier voor de opstelling van E vWel / S Rutte/L Hardebol  -  Diana Keessen / Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Diana Keessen / Bianca Krom 17:00 7 - 7
  JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline  -  Liesbeth Marjolijn NatasjaKlik hier voor de opstelling van Liesbeth Marjolijn Natasja 16:00 (zo 15 mrt) 6 - 10
  Caroline L/ Ellis KKlik hier voor de opstelling van Caroline L/  Ellis K  -  IngridJansen/ CynthiaKolenbranKlik hier voor de opstelling van IngridJansen/ CynthiaKolenbran 18:00 7 - 7
  Thea Tol / Corrie ZoetemanKlik hier voor de opstelling van Thea Tol / Corrie Zoeteman  -  MEC Lapré / Rollfs of RoelofsKlik hier voor de opstelling van MEC Lapré / Rollfs of Roelofs 12:00 9 - 4
  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas  -  Edith vdMeij/Martine VastermanKlik hier voor de opstelling van Edith vdMeij/Martine Vasterman 10:00 3 - 6
  Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek  -  Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 10:00 6 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 04:52