Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Zondag Winter 14/15

Uitslagen van de speelronde op zondag 16 november 2014

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Nina Baat/ Mieke dK/AnnemarieRKlik hier voor de opstelling van Nina Baat/ Mieke dK/AnnemarieR  -  Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 13:00 8 - 7
  MariekeV/ MireilleG/CynthiaVKlik hier voor de opstelling van MariekeV/ MireilleG/CynthiaV  -  Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 14:00 7 - 5
  MartinavdLinde/Claudia MasciniKlik hier voor de opstelling van MartinavdLinde/Claudia Mascini  -  BrendaVerspeek/NicoleHulseboscKlik hier voor de opstelling van BrendaVerspeek/NicoleHulsebosc 11:00 5 - 7
  G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchoutKlik hier voor de opstelling van G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchout  -  Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos 12:00 7 - 6
Hoofdklasse Astrid B/ Sylvia&JolandaKlik hier voor de opstelling van Astrid B/ Sylvia&Jolanda  -  Wendy vS/ Linda K/ Marielle PKlik hier voor de opstelling van Wendy vS/ Linda K/ Marielle P 10:00 3 - 9
  Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis  -  Vanessa Burger/Marije OverbeekKlik hier voor de opstelling van Vanessa Burger/Marije Overbeek 12:00 6 - 7
  Bep Uitendaal/ Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Bep Uitendaal/ Toos Schaap  -  V Blok/ C. Draijer / M. vd EemKlik hier voor de opstelling van V Blok/ C. Draijer / M. vd Eem 12:00 (zo 09 nov) 6 - 6
  KimVEs/Anouk vd P/KimBKlik hier voor de opstelling van KimVEs/Anouk vd P/KimB  -  Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 15:00 9 - 6
  Yvette&MarcellaBreek/AnnaliesDKlik hier voor de opstelling van Yvette&MarcellaBreek/AnnaliesD  -  Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 11:00 5 - 7
1e Klasse CAMHardebol-Wijnen/AA BerendreKlik hier voor de opstelling van CAMHardebol-Wijnen/AA Berendre  -  Y Kersten/ M Veen/ D HommesKlik hier voor de opstelling van Y Kersten/ M Veen/ D Hommes 12:00 9 - 4
  Edith vdMeij/Martine VastermanKlik hier voor de opstelling van Edith vdMeij/Martine Vasterman  -  Wendy Stolk / Mariël KleinKlik hier voor de opstelling van Wendy Stolk / Mariël Klein 16:00 8 - 6
  MEC Lapré / Rollfs of RoelofsKlik hier voor de opstelling van MEC Lapré / Rollfs of Roelofs  -  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 10:00 3 - 8
  Diana Keessen / Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Diana Keessen / Bianca Krom  -  Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 11:00 7 - 6
  MT Schoemaker/BAM BodegravenKlik hier voor de opstelling van MT Schoemaker/BAM Bodegraven  -  E vWel / S Rutte/L HardebolKlik hier voor de opstelling van E vWel / S Rutte/L Hardebol 17:00 2 - 15
  JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline  -  Liesbeth Eind/MarjoleinH/NatasKlik hier voor de opstelling van Liesbeth Eind/MarjoleinH/Natas 10:00 8 - 5
  Sabrina,Nicolette & Rina vdBosKlik hier voor de opstelling van Sabrina,Nicolette & Rina vdBos  -  IngridJansen/ CynthiaKolenbranKlik hier voor de opstelling van IngridJansen/ CynthiaKolenbran 16:00 4 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 05:54