Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Zondag Winter 14/15

Uitslagen van de speelronde op zondag 2 november 2014

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos  -  Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 12:00 4 - 10
  Nina Baat/ Mieke dK/AnnemarieRKlik hier voor de opstelling van Nina Baat/ Mieke dK/AnnemarieR  -  BrendaVerspeek/NicoleHulseboscKlik hier voor de opstelling van BrendaVerspeek/NicoleHulsebosc 17:00 3 - 8
  MartinavdLinde/Claudia MasciniKlik hier voor de opstelling van MartinavdLinde/Claudia Mascini  -  MariekeV/ MireilleG/CynthiaVKlik hier voor de opstelling van MariekeV/ MireilleG/CynthiaV 11:00 10 - 4
  G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchoutKlik hier voor de opstelling van G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchout  -  Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 12:00 12 - 4
Hoofdklasse KimVEs/Anouk vd P/KimBKlik hier voor de opstelling van KimVEs/Anouk vd P/KimB  -  Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis 17:00 6 - 10
  V Blok/ C. Draijer / M. vd EemKlik hier voor de opstelling van V Blok/ C. Draijer / M. vd Eem  -  Yvette&MarcellaBreek/AnnaliesDKlik hier voor de opstelling van Yvette&MarcellaBreek/AnnaliesD 11:00 9 - 3
  Bep Uitendaal/ Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Bep Uitendaal/ Toos Schaap  -  Astrid B/ Sylvia&JolandaKlik hier voor de opstelling van Astrid B/ Sylvia&Jolanda 13:00 11 - 4
  Vanessa Burger/Marije OverbeekKlik hier voor de opstelling van Vanessa Burger/Marije Overbeek  -  Wendy vS/ Linda K/ Marielle PKlik hier voor de opstelling van Wendy vS/ Linda K/ Marielle P 11:00 8 - 6
  Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels  -  Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 13:00 6 - 6
1e Klasse Wendy Stolk / Mariël KleinKlik hier voor de opstelling van Wendy Stolk / Mariël Klein  -  CAMHardebol-Wijnen/AA BerendreKlik hier voor de opstelling van CAMHardebol-Wijnen/AA Berendre 14:00 3 - 8
  MEC Lapré / Rollfs of RoelofsKlik hier voor de opstelling van MEC Lapré / Rollfs of Roelofs  -  Y Kersten/ M Veen/ D HommesKlik hier voor de opstelling van Y Kersten/ M Veen/ D Hommes 13:00 6 - 8
  Edith vdMeij/Martine VastermanKlik hier voor de opstelling van Edith vdMeij/Martine Vasterman  -  JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 10:00 10 - 3
  MT Schoemaker/BAM BodegravenKlik hier voor de opstelling van MT Schoemaker/BAM Bodegraven  -  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 12:00 5 - 7
  Liesbeth Eind/MarjoleinH/NatasKlik hier voor de opstelling van Liesbeth Eind/MarjoleinH/Natas  -  Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 10:00 5 - 7
  Diana Keessen / Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Diana Keessen / Bianca Krom  -  Sabrina,Nicolette & Rina vdBosKlik hier voor de opstelling van Sabrina,Nicolette & Rina vdBos 14:00 9 - 3
  IngridJansen/ CynthiaKolenbranKlik hier voor de opstelling van IngridJansen/ CynthiaKolenbran  -  E vWel / S Rutte/L HardebolKlik hier voor de opstelling van E vWel / S Rutte/L Hardebol 16:00 4 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 17:49