Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Zondag Winter 14/15

Uitslagen van de speelronde op zondag 5 oktober 2014

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost  -  G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchoutKlik hier voor de opstelling van G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchout 11:00 7 - 7
  Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup  -  MartinavdLinde/Claudia MasciniKlik hier voor de opstelling van MartinavdLinde/Claudia Mascini 18:00 3 - 11
  Nina Baat/ Mieke dK/AnnemarieRKlik hier voor de opstelling van Nina Baat/ Mieke dK/AnnemarieR  -  Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos 17:00 6 - 6
  MariekeV/ MireilleG/CynthiaVKlik hier voor de opstelling van MariekeV/ MireilleG/CynthiaV  -  BrendaVerspeek/NicoleHulseboscKlik hier voor de opstelling van BrendaVerspeek/NicoleHulsebosc 12:00 (zo 12 okt) 12 - 1
Hoofdklasse KimVEs/Anouk vd P/KimBKlik hier voor de opstelling van KimVEs/Anouk vd P/KimB  -  V Blok/ C. Draijer / M. vd EemKlik hier voor de opstelling van V Blok/ C. Draijer / M. vd Eem 15:00 6 - 7
  Astrid B/ Sylvia&JolandaKlik hier voor de opstelling van Astrid B/ Sylvia&Jolanda  -  Yvette&MarcellaBreek/AnnaliesDKlik hier voor de opstelling van Yvette&MarcellaBreek/AnnaliesD 13:00 5 - 6
  Vanessa Burger/Marije OverbeekKlik hier voor de opstelling van Vanessa Burger/Marije Overbeek  -  Bep Uitendaal/ Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Bep Uitendaal/ Toos Schaap 15:00 6 - 11
  Wendy vS/ Linda K/ Marielle PKlik hier voor de opstelling van Wendy vS/ Linda K/ Marielle P  -  Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 13:00 7 - 5
  Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam  -  Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis 14:00 3 - 10
1e Klasse Liesbeth Eind/MarjoleinH/NatasKlik hier voor de opstelling van Liesbeth Eind/MarjoleinH/Natas  -  Wendy Stolk / Mariël KleinKlik hier voor de opstelling van Wendy Stolk / Mariël Klein 10:00 5 - 11
  MT Schoemaker/BAM BodegravenKlik hier voor de opstelling van MT Schoemaker/BAM Bodegraven  -  Diana Keessen / Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Diana Keessen / Bianca Krom 13:00 10 - 6
  Edith vdMeij/Martine VastermanKlik hier voor de opstelling van Edith vdMeij/Martine Vasterman  -  Sabrina,Nicolette & Rina vdBosKlik hier voor de opstelling van Sabrina,Nicolette & Rina vdBos 14:00 8 - 6
  MEC Lapré / Rollfs of RoelofsKlik hier voor de opstelling van MEC Lapré / Rollfs of Roelofs  -  E vWel / S Rutte/L HardebolKlik hier voor de opstelling van E vWel / S Rutte/L Hardebol 16:00 8 - 4
  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas  -  Y Kersten/ M Veen/ D HommesKlik hier voor de opstelling van Y Kersten/ M Veen/ D Hommes 11:00 5 - 6
  Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek  -  JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 11:00 3 - 10
  IngridJansen/ CynthiaKolenbranKlik hier voor de opstelling van IngridJansen/ CynthiaKolenbran  -  CAMHardebol-Wijnen/AA BerendreKlik hier voor de opstelling van CAMHardebol-Wijnen/AA Berendre 16:00 0 - 15

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 06:37