Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op zondag 24 februari 2013

        Aanvang Uitslag
Eredivisie G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchoutKlik hier voor de opstelling van G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchout  -  Bep, Deborah & Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Bep, Deborah & Bianca Krom 14:00 7 - 7
  Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot  -  Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 11:00 6 - 6
  BrendaVerspeek/NicoleHulseboscKlik hier voor de opstelling van BrendaVerspeek/NicoleHulsebosc  -  Inez Abels / Marieke de BieKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Marieke de Bie 11:00 5 - 10
  Q Hartemink/ OSentis/RAbreschKlik hier voor de opstelling van Q Hartemink/ OSentis/RAbresch  -  Martina L./Claudia M./Lydia W.Klik hier voor de opstelling van Martina L./Claudia M./Lydia W. 11:00 (zo 17 feb) 5 - 8
  Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost  -  Vanessa Burger/Marije OverbeekKlik hier voor de opstelling van Vanessa Burger/Marije Overbeek 11:00 10 - 5
Hoofdklasse Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis  -  Denise Koole / Odi JungKlik hier voor de opstelling van Denise Koole / Odi Jung 13:00 7 - 7
  Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos  -  Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 13:00 6 - 6
  Bep Uitendaal/ Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Bep Uitendaal/ Toos Schaap  -  Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 12:00 9 - 6
  JJG Riemsdijk / DS DuppenKlik hier voor de opstelling van JJG Riemsdijk / DS Duppen  -  Edith Bos /Martine VastermanKlik hier voor de opstelling van Edith Bos /Martine Vasterman 14:00 6 - 3
Eerste Klasse ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink  -  Elena vWel / SandyLuskeKlik hier voor de opstelling van Elena vWel / SandyLuske 16:00 9 - 2
  Esther Dunharden/Claudia HoddeKlik hier voor de opstelling van Esther Dunharden/Claudia Hodde  -  W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 12:00 6 - 8
  V Blok/ C. Draijer / M. vd EemKlik hier voor de opstelling van V Blok/ C. Draijer / M. vd Eem  -  Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 10:00 9 - 3
  Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis  -  Y Kersten/ M Veen/ D HommesKlik hier voor de opstelling van Y Kersten/ M Veen/ D Hommes 16:00 8 - 6
  Lydia Du / Wilma vM/ Selina ScKlik hier voor de opstelling van Lydia Du / Wilma vM/ Selina Sc  -  Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 16:00 12 - 3
  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs  -  Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 10:00 2 - 10
  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas  -  Team onbekend 12:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 14:56