Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op zondag 10 februari 2013

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer  -  BrendaVerspeek/NicoleHulseboscKlik hier voor de opstelling van BrendaVerspeek/NicoleHulsebosc 11:00 6 - 5
  Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot  -  G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchoutKlik hier voor de opstelling van G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchout 12:00 6 - 6
  Bep, Deborah & Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Bep, Deborah & Bianca Krom  -  Q Hartemink/ OSentis/RAbreschKlik hier voor de opstelling van Q Hartemink/ OSentis/RAbresch 13:00 (za 02 feb) 7 - 8
  Inez Abels / Marieke de BieKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Marieke de Bie  -  Vanessa Burger/Marije OverbeekKlik hier voor de opstelling van Vanessa Burger/Marije Overbeek 18:00 8 - 4
  Martina L./Claudia M./Lydia W.Klik hier voor de opstelling van Martina L./Claudia M./Lydia W.  -  Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 11:00 5 - 6
Hoofdklasse Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis  -  Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 12:00 8 - 4
  Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos  -  Denise Koole / Odi JungKlik hier voor de opstelling van Denise Koole / Odi Jung 14:00 9 - 3
  Bep Uitendaal/ Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Bep Uitendaal/ Toos Schaap  -  JJG Riemsdijk / DS DuppenKlik hier voor de opstelling van JJG Riemsdijk / DS Duppen 16:00 11 - 2
  Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup  -  Edith Bos /Martine VastermanKlik hier voor de opstelling van Edith Bos /Martine Vasterman 11:00 6 - 5
Eerste Klasse ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink  -  V Blok/ C. Draijer / M. vd EemKlik hier voor de opstelling van V Blok/ C. Draijer / M. vd Eem 10:00 8 - 7
  Elena vWel / SandyLuskeKlik hier voor de opstelling van Elena vWel / SandyLuske  -  Lydia Du / Wilma vM/ Selina ScKlik hier voor de opstelling van Lydia Du / Wilma vM/ Selina Sc 17:00 9 - 5
  Esther Dunharden/Claudia HoddeKlik hier voor de opstelling van Esther Dunharden/Claudia Hodde  -  Y Kersten/ M Veen/ D HommesKlik hier voor de opstelling van Y Kersten/ M Veen/ D Hommes 12:00 12 - 7
  W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper  -  Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 10:00 (za 09 feb) 11 - 1
  Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis  -  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 17:00 10 - 6
  Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde  -  Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 12:00 10 - 2
  Team onbekend  -  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 10:00 6 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 19:48