Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2011/2012 (jan t/m mrt)

Uitslagen van de speelronde op zondag 29 januari 2012

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan  -  Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 11:00 8 - 4
  Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer  -  Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 12:00 8 - 6
  Marieke dBie/Annemiek HoekstraKlik hier voor de opstelling van Marieke dBie/Annemiek Hoekstra  -  Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 13:00 3 - 9
  G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchoutKlik hier voor de opstelling van G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchout  -  M Duijn/D Kaestner/S LievaartKlik hier voor de opstelling van M Duijn/D Kaestner/S Lievaart 13:00 12 - 1
  C de Rijcke /N vdLuijtg/IAbelsKlik hier voor de opstelling van C de Rijcke /N vdLuijtg/IAbels  -  Cynthia&Gea Vonk/Yvonne MullerKlik hier voor de opstelling van Cynthia&Gea Vonk/Yvonne Muller 14:00 3 - 9
Hoofdklasse Betty Vlist / Elly SchavemakerKlik hier voor de opstelling van Betty Vlist / Elly Schavemaker  -  Bep, Deborah & Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Bep, Deborah & Bianca Krom 12:00 4 - 13
  Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos  -  Quien Hartemink / Olga SentisKlik hier voor de opstelling van Quien Hartemink / Olga Sentis 11:00 6 - 8
  Tatiana en Anuschka SpaanKlik hier voor de opstelling van Tatiana en Anuschka Spaan  -  B Paap / E Vlaskamp/ D vdWeideKlik hier voor de opstelling van B Paap / E Vlaskamp/ D vdWeide 10:00 6 - 7
  Denise Koole / Odi JungKlik hier voor de opstelling van Denise Koole / Odi Jung  -  Marit Horst/Nicolien KostelijkKlik hier voor de opstelling van Marit Horst/Nicolien Kostelijk 13:00 4 - 7
  Martina L./Claudia M./Lydia W.Klik hier voor de opstelling van Martina L./Claudia M./Lydia W.  -  Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 10:00 11 - 4
Eerste Klasse Vanessa Burger/Marije OverbeekKlik hier voor de opstelling van Vanessa Burger/Marije Overbeek  -  ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink 10:00 14 - 3
  Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup  -  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 20:00 5 - 6
  Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis  -  Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 15:00 9 - 5
  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas  -  Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 11:00 7 - 4
  W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper  -  Carla van Emmerik / Erli EgasKlik hier voor de opstelling van Carla van Emmerik / Erli Egas 11:00 7 - 6
  IJanssen/C Kolenbr/ M.KosterKlik hier voor de opstelling van IJanssen/C Kolenbr/ M.Koster  -  Elena vWel / SandyLuskeKlik hier voor de opstelling van Elena vWel / SandyLuske 14:00 5 - 7
  Valeska Blok/Christina DraijerKlik hier voor de opstelling van Valeska Blok/Christina Draijer  -  Ellis Kuijper/Caroline LauppeKlik hier voor de opstelling van Ellis Kuijper/Caroline Lauppe 10:00 9 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 00:17