Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2011/2012

Uitslagen van de speelronde op zondag 23 oktober 2011

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Marieke dBie/Annemiek HoekstraKlik hier voor de opstelling van Marieke dBie/Annemiek Hoekstra  -  Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 11:00 5 - 8
  Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk  -  Cynthia&Gea Vonk/Yvonne MullerKlik hier voor de opstelling van Cynthia&Gea Vonk/Yvonne Muller 20:00 (zo 16 okt) 11 - 3
  Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot  -  M Duijn/D Kaestner/S LievaartKlik hier voor de opstelling van M Duijn/D Kaestner/S Lievaart 13:00 8 - 5
  Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis  -  Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 12:00 4 - 8
Hoofdklasse Tatiana en Anuschka SpaanKlik hier voor de opstelling van Tatiana en Anuschka Spaan  -  B Paap / E Vlaskamp/ D vdWeideKlik hier voor de opstelling van B Paap / E Vlaskamp/ D vdWeide 11:00 5 - 9
  Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos  -  Carla van Emmerik / Erli EgasKlik hier voor de opstelling van Carla van Emmerik / Erli Egas 16:00 (za 15 okt) 9 - 4
  C de Rijcke /N vdLuijtg/IAbelsKlik hier voor de opstelling van C de Rijcke /N vdLuijtg/IAbels  -  Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 17:00 5 - 8
  Bep, Deborah & Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Bep, Deborah & Bianca Krom  -  Martina L./Claudia M./Lydia W.Klik hier voor de opstelling van Martina L./Claudia M./Lydia W. 15:00 5 - 9
  Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam  -  MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger 15:00 10 - 6
Eerste Klasse Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels  -  Betty Vlist / Elly SchavemakerKlik hier voor de opstelling van Betty Vlist / Elly Schavemaker 11:00 4 - 10
  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas  -  Elena vWel / SandyLuskeKlik hier voor de opstelling van Elena vWel / SandyLuske 12:00 3 - 7
  ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink  -  Marit Horst/Nicolien KostelijkKlik hier voor de opstelling van Marit Horst/Nicolien Kostelijk 18:00 3 - 8
  Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde  -  Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 18:00 9 - 3
  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs  -  IJanssen/C Kolenbr/ M.KosterKlik hier voor de opstelling van IJanssen/C Kolenbr/ M.Koster 17:00 4 - 6
  W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper  -  Team onbekend 12:00 10 - 6
  Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren  -  Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis 16:00 5 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 18:14