Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Uitslagen van de speelronde op zondag 30 januari 2011

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan  -  Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 11:00 1 - 12
  BrendaDraaisma/Florence DŁngenKlik hier voor de opstelling van BrendaDraaisma/Florence DŁngen  -  Marja Duijn/DaniŽlle KaestnerKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn/DaniŽlle Kaestner 13:00 6 - 10
  Marieke Bie/Annemieke HoekstraKlik hier voor de opstelling van Marieke Bie/Annemieke Hoekstra  -  Jessica Payne/Patricia KremerKlik hier voor de opstelling van Jessica Payne/Patricia Kremer 14:00 9 - 6
  Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk  -  Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen 11:00 9 - 7
  Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis  -  Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 13:00 5 - 8
Hoofdklasse Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee  -  Yvette vd Broek/Ada ArohKlik hier voor de opstelling van Yvette vd Broek/Ada Aroh 10:00 6 - 11
  Tatiana en Anuschka SpaanKlik hier voor de opstelling van Tatiana en Anuschka Spaan  -  S van Medevoort / C RampersadKlik hier voor de opstelling van S van Medevoort / C Rampersad 12:00 10 - 6
  MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger  -  Lotte en Jasmijn van der WerffKlik hier voor de opstelling van Lotte en Jasmijn van der Werff 11:00 10 - 6
  Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer  -  Bep, Deborah & Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Bep, Deborah & Bianca Krom 11:00 9 - 5
  Cynthia & Gea VonkKlik hier voor de opstelling van Cynthia & Gea Vonk  -  C de Rijcke /N vd LuijtgaardenKlik hier voor de opstelling van C de Rijcke /N vd Luijtgaarden 13:00 10 - 6
Eerste Klasse A EsmaJongen./LindaMars/DeniseKKlik hier voor de opstelling van EsmaJongen./LindaMars/DeniseK  -  Marit Horst/Nicolien KostelijkKlik hier voor de opstelling van Marit Horst/Nicolien Kostelijk 18:00 3 - 7
  Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren  -  Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 17:00 10 - 4
  IJanssen/C Kolenbr/ M.KosterKlik hier voor de opstelling van IJanssen/C Kolenbr/ M.Koster  -  Lidya Ducro / Wilma van MourikKlik hier voor de opstelling van Lidya Ducro / Wilma van Mourik 16:00 5 - 7
  Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos  -  Moniqu Knijnburg/Astrid CoevoeKlik hier voor de opstelling van Moniqu Knijnburg/Astrid Coevoe 15:00 10 - 7
Eerste Klasse B Odi Jung / Angelique HooglugtKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Angelique Hooglugt  -  Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 13:00 3 - 9
  ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink  -  W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 12:00 5 - 7
  Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde  -  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 20:00 (zo 23 jan) 8 - 6
  AnneloesvdWeijden/EvelineVlaskKlik hier voor de opstelling van AnneloesvdWeijden/EvelineVlask  -  Suzanne Bakker / Tessa PouwKlik hier voor de opstelling van Suzanne Bakker / Tessa Pouw 13:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 00:42