Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Uitslagen van de speelronde op zondag 14 november 2010

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Jessica Payne/Patricia KremerKlik hier voor de opstelling van Jessica Payne/Patricia Kremer  -  Marieke Bie/Annemieke HoekstraKlik hier voor de opstelling van Marieke Bie/Annemieke Hoekstra 19:00 10 - 3
  Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot  -  Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 11:00 4 - 9
  Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan  -  Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 17:00 5 - 7
  Marja Duijn/DaniŽlle KaestnerKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn/DaniŽlle Kaestner  -  C de Rijcke /N vd LuijtgaardenKlik hier voor de opstelling van C de Rijcke /N vd Luijtgaarden 13:00 8 - 5
  Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis  -  Team onbekend 18:00 10 - 6
Hoofdklasse Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer  -  Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen 11:00 8 - 5
  BrendaDraaisma/Florence DŁngenKlik hier voor de opstelling van BrendaDraaisma/Florence DŁngen  -  Tatiana en Anuschka SpaanKlik hier voor de opstelling van Tatiana en Anuschka Spaan 17:00 10 - 6
  MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger  -  ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink 10:00 9 - 4
  Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee  -  Yvette vd Broek/Ada ArohKlik hier voor de opstelling van Yvette vd Broek/Ada Aroh 13:00 4 - 13
  Maggy d Graaff / Paula GrillisKlik hier voor de opstelling van Maggy d Graaff / Paula Grillis  -  AnneloesvdWeijden/EvelineVlaskKlik hier voor de opstelling van AnneloesvdWeijden/EvelineVlask 10:00 10 - 6
Eerste klasse B Bep & Bianca Krom/ D StuifzandKlik hier voor de opstelling van Bep & Bianca Krom/ D Stuifzand  -  W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 11:00 9 - 4
  Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren  -  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 17:00 7 - 8
  Lidya Ducro / Wilma van MourikKlik hier voor de opstelling van Lidya Ducro / Wilma van Mourik  -  Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 19:00 6 - 8
  S van Medevoort / C RampersadKlik hier voor de opstelling van S van Medevoort / C Rampersad  -  Moniqu Knijnburg/Astrid CoevoeKlik hier voor de opstelling van Moniqu Knijnburg/Astrid Coevoe 15:00 6 - 7
  Ingrid Janssen/Cynthia KolenbrKlik hier voor de opstelling van Ingrid Janssen/Cynthia Kolenbr  -  Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 18:00 8 - 5
  Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof  -  Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez AKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez A 10:00 7 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 6 December 2019 14:31