Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Uitslagen van de speelronde op zondag 17 oktober 2010

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk  -  Jessica Payne/Patricia KremerKlik hier voor de opstelling van Jessica Payne/Patricia Kremer 18:00 2 - 9
  Marja Duijn/DaniŽlle KaestnerKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn/DaniŽlle Kaestner  -  Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 12:00 4 - 6
  Marieke Bie/Annemieke HoekstraKlik hier voor de opstelling van Marieke Bie/Annemieke Hoekstra  -  C de Rijcke /N vd LuijtgaardenKlik hier voor de opstelling van C de Rijcke /N vd Luijtgaarden 20:00 (zo 10 okt) 9 - 4
  Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan  -  Team onbekend 14:00 10 - 6
  Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost  -  Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 15:00 8 - 5
Hoofdklasse MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger  -  Maggy d Graaff / Paula GrillisKlik hier voor de opstelling van Maggy d Graaff / Paula Grillis 10:00 5 - 4
  Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen  -  BrendaDraaisma/Florence DŁngenKlik hier voor de opstelling van BrendaDraaisma/Florence DŁngen 13:00 4 - 8
  Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee  -  ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink 11:00 6 - 10
  AnneloesvdWeijden/EvelineVlaskKlik hier voor de opstelling van AnneloesvdWeijden/EvelineVlask  -  Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 17:00 6 - 10
  Tatiana en Anuschka SpaanKlik hier voor de opstelling van Tatiana en Anuschka Spaan  -  Yvette vd Broek/Ada ArohKlik hier voor de opstelling van Yvette vd Broek/Ada Aroh 11:00 9 - 3
Eerste klasse B Moniqu Knijnburg/Astrid CoevoeKlik hier voor de opstelling van Moniqu Knijnburg/Astrid Coevoe  -  W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 12:00 8 - 1
  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs  -  Lidya Ducro / Wilma van MourikKlik hier voor de opstelling van Lidya Ducro / Wilma van Mourik 12:00 8 - 8
  Ingrid Janssen/Cynthia KolenbrKlik hier voor de opstelling van Ingrid Janssen/Cynthia Kolenbr  -  Bep & Bianca Krom/ D StuifzandKlik hier voor de opstelling van Bep & Bianca Krom/ D Stuifzand 12:00 3 - 10
  Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez AKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez A  -  S van Medevoort / C RampersadKlik hier voor de opstelling van S van Medevoort / C Rampersad 11:00 3 - 7
  Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren  -  Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 16:00 10 - 4
  Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde  -  Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 13:00 8 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 03:25