Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 15 februari 2009

        Aanvang Uitslag
2e Klasse A Irma Oud/Marijke VerzijlenbergKlik hier voor de opstelling van Irma Oud/Marijke Verzijlenberg  -  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 12:00 4 - 9
  Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek  -  Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 11:00 3 - 13
  DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl  -  Marije vd Berg/Xandra vd DonkKlik hier voor de opstelling van Marije vd Berg/Xandra vd Donk 11:00 8 - 4
  Petra Boogaard/Marian WittemanKlik hier voor de opstelling van Petra Boogaard/Marian Witteman  -  Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 11:00 6 - 6
2e Klasse B Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde  -  Yolanda kersten/Pe v DriebergeKlik hier voor de opstelling van Yolanda kersten/Pe v Drieberge 15:00 4 - 8
  Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof  -  Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 15:00 6 - 12
  Verheul/ Eerenbeemt/vd SluisKlik hier voor de opstelling van Verheul/ Eerenbeemt/vd Sluis  -  Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 16:00 4 - 10
  S Diepenbrock / M van de GevelKlik hier voor de opstelling van S Diepenbrock / M van de Gevel  -  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 13:00 8 - 7
  Maaike V d Wind/Marlous SwolfsKlik hier voor de opstelling van Maaike V d Wind/Marlous Swolfs  -  Saskia Boots/ Judith DeumersKlik hier voor de opstelling van Saskia Boots/ Judith Deumers 13:00 5 - 10
3e Klasse L Abels-Van Beek/D BeekKlik hier voor de opstelling van L Abels-Van Beek/D Beek  -  Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 11:00 11 - 6
  Sophie Brandse / Sophie ZwetKlik hier voor de opstelling van Sophie Brandse / Sophie Zwet  -  Edith Bos / Trudy KotmanKlik hier voor de opstelling van Edith Bos / Trudy Kotman 13:00 6 - 10
  Adonia Vonk / Tineke SelierKlik hier voor de opstelling van Adonia Vonk / Tineke Selier  -  Nicolette & Sabrina vd BosKlik hier voor de opstelling van Nicolette & Sabrina vd Bos 10:00 11 - 5
  Debby Elfrink/Thea PiekeKlik hier voor de opstelling van Debby Elfrink/Thea Pieke  -  Lonneke Roelofs / Nanneke BerkKlik hier voor de opstelling van Lonneke Roelofs / Nanneke Berk 17:00 12 - 2
  Cynthi Boersbroe/Amber HulshofKlik hier voor de opstelling van Cynthi Boersbroe/Amber Hulshof  -  AM Draaisma / Y van der VlugtKlik hier voor de opstelling van AM Draaisma / Y van der Vlugt 11:00 11 - 4
  Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske  -  Jet Ipenburg / Josť BiesheuvelKlik hier voor de opstelling van Jet Ipenburg / Josť Biesheuvel 10:00 4 - 10
  Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip  -  Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 13:00 6 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 06:52