Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 4 januari 2009

        Aanvang Uitslag
2e Klasse A Marije vd Berg/Xandra vd DonkKlik hier voor de opstelling van Marije vd Berg/Xandra vd Donk  -  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 11:00 2 - 10
  Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh  -  DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl 12:00 6 - 7
  Petra Boogaard/Marian WittemanKlik hier voor de opstelling van Petra Boogaard/Marian Witteman  -  Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 10:00 3 - 12
  Irma Oud/Marijke VerzijlenbergKlik hier voor de opstelling van Irma Oud/Marijke Verzijlenberg  -  Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 11:00 8 - 7
2e Klasse B Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels  -  S Diepenbrock / M van de GevelKlik hier voor de opstelling van S Diepenbrock / M van de Gevel 15:00 4 - 8
  Saskia Boots/ Judith DeumersKlik hier voor de opstelling van Saskia Boots/ Judith Deumers  -  Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 14:00 11 - 4
  Verheul/ Eerenbeemt/vd SluisKlik hier voor de opstelling van Verheul/ Eerenbeemt/vd Sluis  -  Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 15:00 7 - 7
  Maaike V d Wind/Marlous SwolfsKlik hier voor de opstelling van Maaike V d Wind/Marlous Swolfs  -  Yolanda kersten/Pe v DriebergeKlik hier voor de opstelling van Yolanda kersten/Pe v Drieberge 13:00 7 - 5
  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs  -  Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 13:00 7 - 5
3e Klasse Jet Ipenburg / Josť BiesheuvelKlik hier voor de opstelling van Jet Ipenburg / Josť Biesheuvel  -  Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 11:00 13 - 3
  Adonia Vonk / Tineke SelierKlik hier voor de opstelling van Adonia Vonk / Tineke Selier  -  Lonneke Roelofs / Nanneke BerkKlik hier voor de opstelling van Lonneke Roelofs / Nanneke Berk 12:00 9 - 6
  Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske  -  Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 13:00 8 - 6
  Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip  -  Edith Bos / Trudy KotmanKlik hier voor de opstelling van Edith Bos / Trudy Kotman 13:00 10 - 2
  Debby Elfrink/Thea PiekeKlik hier voor de opstelling van Debby Elfrink/Thea Pieke  -  L Abels-Van Beek/D BeekKlik hier voor de opstelling van L Abels-Van Beek/D Beek 17:00 11 - 4
  AM Draaisma / Y van der VlugtKlik hier voor de opstelling van AM Draaisma / Y van der Vlugt  -  Sophie Brandse / Sophie ZwetKlik hier voor de opstelling van Sophie Brandse / Sophie Zwet 11:00 10 - 6
  Cynthi Boersbroe/Amber HulshofKlik hier voor de opstelling van Cynthi Boersbroe/Amber Hulshof  -  Nicolette & Sabrina vd BosKlik hier voor de opstelling van Nicolette & Sabrina vd Bos 10:00 7 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 7 December 2019 05:26