Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 9 november 2008

        Aanvang Uitslag
2e Klasse A van Veen/van Deijk/ CupKlik hier voor de opstelling van van Veen/van Deijk/ Cup  -  Marije vd Berg/Xandra vd DonkKlik hier voor de opstelling van Marije vd Berg/Xandra vd Donk 13:00 11 - 2
  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas  -  Irma Oud/Marijke VerzijlenbergKlik hier voor de opstelling van Irma Oud/Marijke Verzijlenberg 10:00 2 - 10
  Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek  -  Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 11:00 7 - 7
  Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde  -  Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 14:00 6 - 8
2e Klasse B S Diepenbrock / M van de GevelKlik hier voor de opstelling van S Diepenbrock / M van de Gevel  -  Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 15:00 6 - 10
  Petra Boogaard/Marian WittemanKlik hier voor de opstelling van Petra Boogaard/Marian Witteman  -  Cynthi Boersbroe/Amber HulshofKlik hier voor de opstelling van Cynthi Boersbroe/Amber Hulshof 11:00 9 - 6
  LydiaVerheul/ NicoleEerenbeemtKlik hier voor de opstelling van LydiaVerheul/ NicoleEerenbeemt  -  Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 13:00 3 - 9
  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs  -  Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 15:00 9 - 4
  Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee  -  Maaike V d Wind/Marlous SwolfsKlik hier voor de opstelling van Maaike V d Wind/Marlous Swolfs 15:00 7 - 5
3e Klasse Edith Bos / Elly EijsKlik hier voor de opstelling van Edith Bos / Elly Eijs  -  Team onbekend 2Klik hier voor de opstelling van Team onbekend 2 14:00 10 - 6
  Debby Elfrink/Thea PiekeKlik hier voor de opstelling van Debby Elfrink/Thea Pieke  -  Sophie Brandse / Sophie ZwetKlik hier voor de opstelling van Sophie Brandse / Sophie Zwet 17:00 12 - 0
  Nicolette & Sabrina vd BosKlik hier voor de opstelling van Nicolette & Sabrina vd Bos  -  Lonneke Roelofs / Nanneke BerkKlik hier voor de opstelling van Lonneke Roelofs / Nanneke Berk 13:00 8 - 7
  AM Draaisma / Y van der VlugtKlik hier voor de opstelling van AM Draaisma / Y van der Vlugt  -  Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 11:00 9 - 5
  Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske  -  Jet Ipenburg / Josť BiesheuvelKlik hier voor de opstelling van Jet Ipenburg / Josť Biesheuvel 11:00 6 - 10
  Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam  -  Adonia Vonk / Tineke SelierKlik hier voor de opstelling van Adonia Vonk / Tineke Selier 13:00 8 - 7
  DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl  -  Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 12:00 6 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 9 December 2019 00:23