Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 28 september 2008

        Aanvang Uitslag
2e Klasse A Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek  -  Irma Oud/Marijke VerzijlenbergKlik hier voor de opstelling van Irma Oud/Marijke Verzijlenberg 10:00 11 - 3
  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas  -  Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 12:00 10 - 5
  Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars  -  Marije vd Berg/Xandra vd DonkKlik hier voor de opstelling van Marije vd Berg/Xandra vd Donk 13:00 5 - 9
  Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr  -  van Veen/van Deijk/ CupKlik hier voor de opstelling van van Veen/van Deijk/ Cup 15:00 4 - 10
2e Klasse B S Diepenbrock / M van de GevelKlik hier voor de opstelling van S Diepenbrock / M van de Gevel  -  Cynthi Boersbroe/Amber HulshofKlik hier voor de opstelling van Cynthi Boersbroe/Amber Hulshof 14:00 10 - 6
  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs  -  Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 13:00 8 - 4
  Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels  -  LydiaVerheul/ NicoleEerenbeemtKlik hier voor de opstelling van LydiaVerheul/ NicoleEerenbeemt 14:00 5 - 7
  Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee  -  Petra Boogaard/Marian WittemanKlik hier voor de opstelling van Petra Boogaard/Marian Witteman 14:00 10 - 5
  Maaike V d Wind/Marlous SwolfsKlik hier voor de opstelling van Maaike V d Wind/Marlous Swolfs  -  Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 17:00 (zo 05 okt) 9 - 4
3e Klasse Debby Elfrink/Thea PiekeKlik hier voor de opstelling van Debby Elfrink/Thea Pieke  -  Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 17:00 4 - 10
  Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip  -  Edith Bos / Elly EijsKlik hier voor de opstelling van Edith Bos / Elly Eijs 13:00 8 - 4
  AM Draaisma / Y van der VlugtKlik hier voor de opstelling van AM Draaisma / Y van der Vlugt  -  Team onbekend 2Klik hier voor de opstelling van Team onbekend 2 14:00 10 - 6
  Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer  -  Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 12:00 6 - 8
  Adonia Vonk / Tineke SelierKlik hier voor de opstelling van Adonia Vonk / Tineke Selier  -  DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl 12:00 2 - 9
  Lonneke Roelofs / Nanneke BerkKlik hier voor de opstelling van Lonneke Roelofs / Nanneke Berk  -  Jet Ipenburg / Josť BiesheuvelKlik hier voor de opstelling van Jet Ipenburg / Josť Biesheuvel 11:00 (za 27 sep) 6 - 12
  Nicolette & Sabrina vd BosKlik hier voor de opstelling van Nicolette & Sabrina vd Bos  -  Sophie Brandse / Sophie ZwetKlik hier voor de opstelling van Sophie Brandse / Sophie Zwet 15:00 6 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 17 Augustus 2019 14:53