Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2006-2007 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 25 februari 2007

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Mireille Groot/Laura van WellKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Laura van Well  -  Grillis/Willemsen/RotherKlik hier voor de opstelling van Grillis/Willemsen/Rother 12:00 5 - 7
  N Endema/ H vGeloven/ M HovingKlik hier voor de opstelling van N Endema/ H vGeloven/ M Hoving  -  Marieke Visser / Debbie EgmondKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser / Debbie Egmond 13:00 (za 24 feb) 6 - 7
  Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis  -  Heidi Hoeflaak / Hester BakKlik hier voor de opstelling van Heidi Hoeflaak / Hester Bak 12:00 6 - 11
  Simone Ridder/Marieke de BieKlik hier voor de opstelling van Simone Ridder/Marieke de Bie  -  EdithHartgring/NicoleHulsboschKlik hier voor de opstelling van EdithHartgring/NicoleHulsbosch 14:00 4 - 9
  Francis Kors / Alina SpeelmanKlik hier voor de opstelling van Francis Kors / Alina Speelman  -  Sandra Moons/Ingeborg SillevisKlik hier voor de opstelling van Sandra Moons/Ingeborg Sillevis 15:00 6 - 10
  Ruth en Toos UyttewaalKlik hier voor de opstelling van Ruth en Toos Uyttewaal  -  M Teunissen / M van GellekomKlik hier voor de opstelling van M Teunissen / M van Gellekom 12:00 10 - 6
Hoofdklasse Nadine Luijtg/KathalijnePikaarKlik hier voor de opstelling van Nadine Luijtg/KathalijnePikaar  -  Gitte Regeer / Lizette KerkmanKlik hier voor de opstelling van Gitte Regeer / Lizette Kerkman 11:00 6 - 6
  Leonie v Engelen / Mandy ZwartKlik hier voor de opstelling van Leonie v Engelen / Mandy Zwart  -  Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen 18:00 6 - 6
  Brenda Draaisma / Anne PetersKlik hier voor de opstelling van Brenda Draaisma / Anne Peters  -  Irene Bek/Linda Schiff/Nanda BKlik hier voor de opstelling van Irene Bek/Linda Schiff/Nanda B 16:00 10 - 6
  Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan  -  Team onbekend 10:00 (za 17 feb) 10 - 6
  Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk  -  Yolanda kersten/Pe v DriebergeKlik hier voor de opstelling van Yolanda kersten/Pe v Drieberge 14:00 10 - 6
  MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger  -  Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 11:00 6 - 10
Eerste klasse S Boots/ J Deumers/C dRuiterKlik hier voor de opstelling van S  Boots/ J Deumers/C dRuiter  -  Lydia Korstman / Ellen BuijsKlik hier voor de opstelling van Lydia Korstman / Ellen Buijs 12:00 6 - 10
  C Groenewegen / M GrootveldKlik hier voor de opstelling van C Groenewegen / M Grootveld  -  Monique dBrok/ Astrid vd KolkKlik hier voor de opstelling van Monique dBrok/ Astrid vd Kolk 14:00 6 - 10
  Brenda Poecke / Sylvia VisbeenKlik hier voor de opstelling van Brenda Poecke / Sylvia Visbeen  -  Saskia Huisman /Brenda t WoldeKlik hier voor de opstelling van Saskia Huisman /Brenda t Wolde 15:00 8 - 1
  Maggy de Graaff / P. GrillisKlik hier voor de opstelling van Maggy de Graaff / P. Grillis  -  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 10:00 (za 17 feb) 10 - 6
  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas  -  Annemiek Mije/Mariel HittingerKlik hier voor de opstelling van Annemiek Mije/Mariel Hittinger 11:00 5 - 9
  W v Straten/ C Valks/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Valks/ L Koper  -  DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl 12:00 10 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 17:49