Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2006-2007 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 28 januari 2007

        Aanvang Uitslag
Eredivisie N Endema/ H vGeloven/ M HovingKlik hier voor de opstelling van N Endema/ H vGeloven/ M Hoving  -  Grillis/Willemsen/RotherKlik hier voor de opstelling van Grillis/Willemsen/Rother 17:00 (za 20 jan) 10 - 5
  Sandra Moons/Ingeborg SillevisKlik hier voor de opstelling van Sandra Moons/Ingeborg Sillevis  -  EdithHartgring/NicoleHulsboschKlik hier voor de opstelling van EdithHartgring/NicoleHulsbosch 11:00 5 - 11
  Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis  -  Simone Ridder/Marieke de BieKlik hier voor de opstelling van Simone Ridder/Marieke de Bie 12:00 6 - 5
  Mireille Groot/Laura van WellKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Laura van Well  -  M Teunissen / M van GellekomKlik hier voor de opstelling van M Teunissen / M van Gellekom 12:00 9 - 3
  Ruth en Toos UyttewaalKlik hier voor de opstelling van Ruth en Toos Uyttewaal  -  Francis Kors / Alina SpeelmanKlik hier voor de opstelling van Francis Kors / Alina Speelman 13:00 8 - 5
  Marieke Visser / Debbie EgmondKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser / Debbie Egmond  -  Heidi Hoeflaak / Hester BakKlik hier voor de opstelling van Heidi Hoeflaak / Hester Bak 12:00 6 - 7
Hoofdklasse Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen  -  Gitte Regeer / Lizette KerkmanKlik hier voor de opstelling van Gitte Regeer / Lizette Kerkman 13:00 7 - 8
  Leonie v Engelen / Mandy ZwartKlik hier voor de opstelling van Leonie v Engelen / Mandy Zwart  -  Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 15:00 10 - 5
  MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger  -  Brenda Draaisma / Anne PetersKlik hier voor de opstelling van Brenda Draaisma / Anne Peters 15:00 8 - 7
  Team onbekend  -  Irene Bek/Linda Schiff/Nanda BKlik hier voor de opstelling van Irene Bek/Linda Schiff/Nanda B 14:00 6 - 10
  Yolanda kersten/Pe v DriebergeKlik hier voor de opstelling van Yolanda kersten/Pe v Drieberge  -  Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 16:00 2 - 13
  Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk  -  Nadine Luijtg/KathalijnePikaarKlik hier voor de opstelling van Nadine Luijtg/KathalijnePikaar 15:00 5 - 9
Eerste klasse Annemiek Mije/Mariel HittingerKlik hier voor de opstelling van Annemiek Mije/Mariel Hittinger  -  Lydia Korstman / Ellen BuijsKlik hier voor de opstelling van Lydia Korstman / Ellen Buijs 12:00 6 - 7
  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas  -  C Groenewegen / M GrootveldKlik hier voor de opstelling van C Groenewegen / M Grootveld 13:00 (za 27 jan) 6 - 5
  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs  -  Saskia Huisman /Brenda t WoldeKlik hier voor de opstelling van Saskia Huisman /Brenda t Wolde 11:00 8 - 3
  W v Straten/ C Valks/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Valks/ L Koper  -  Monique dBrok/ Astrid vd KolkKlik hier voor de opstelling van Monique dBrok/ Astrid vd Kolk 14:00 4 - 9
  S Boots/ J Deumers/C dRuiterKlik hier voor de opstelling van S  Boots/ J Deumers/C dRuiter  -  Maggy de Graaff / P. GrillisKlik hier voor de opstelling van Maggy de Graaff / P. Grillis 11:00 7 - 7
  Brenda Poecke / Sylvia VisbeenKlik hier voor de opstelling van Brenda Poecke / Sylvia Visbeen  -  DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl 11:00 12 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 02:18