Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2006-2007 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 17 december 2006

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Heidi Hoeflaak / Hester BakKlik hier voor de opstelling van Heidi Hoeflaak / Hester Bak  -  Mireille Groot/Laura van WellKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Laura van Well 12:00 7 - 7
  Marieke Visser / Debbie EgmondKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser / Debbie Egmond  -  Sandra Moons/Ingeborg SillevisKlik hier voor de opstelling van Sandra Moons/Ingeborg Sillevis 14:00 16 - 2
  N Endema/ H vGeloven/ M HovingKlik hier voor de opstelling van N Endema/ H vGeloven/ M Hoving  -  Francis Kors / Alina SpeelmanKlik hier voor de opstelling van Francis Kors / Alina Speelman 11:00 6 - 7
  Grillis/Willemsen/RotherKlik hier voor de opstelling van Grillis/Willemsen/Rother  -  Team onbekend 12:00 10 - 6
  EdithHartgring/NicoleHulsboschKlik hier voor de opstelling van EdithHartgring/NicoleHulsbosch  -  Ruth en Toos UyttewaalKlik hier voor de opstelling van Ruth en Toos Uyttewaal 17:00 (zo 10 dec) 9 - 4
  Leonie v Engelen / Mandy ZwartKlik hier voor de opstelling van Leonie v Engelen / Mandy Zwart  -  Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 12:00 6 - 10
Hoofdklasse Nadine Luijtg/KathalijnePikaarKlik hier voor de opstelling van Nadine Luijtg/KathalijnePikaar  -  Simone Ridder/Marieke de BieKlik hier voor de opstelling van Simone Ridder/Marieke de Bie 15:00 5 - 7
  M Teunissen / M van GellekomKlik hier voor de opstelling van M Teunissen / M van Gellekom  -  Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 12:00 10 - 6
  MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger  -  Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 14:00 6 - 8
  Maggy de Graaff / P. GrillisKlik hier voor de opstelling van Maggy de Graaff / P. Grillis  -  Brenda Draaisma / Anne PetersKlik hier voor de opstelling van Brenda Draaisma / Anne Peters 10:00 6 - 10
  Monique dBrok/ Astrid vd KolkKlik hier voor de opstelling van Monique dBrok/ Astrid vd Kolk  -  Gitte Regeer / Lizette KerkmanKlik hier voor de opstelling van Gitte Regeer / Lizette Kerkman 14:00 6 - 10
  Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen  -  Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 13:00 10 - 6
Eerste klasse Yolanda kersten/Pe v DriebergeKlik hier voor de opstelling van Yolanda kersten/Pe v Drieberge  -  W v Straten/ C Valks/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Valks/ L Koper 10:00 4 - 7
  Irene Bek/Linda Schiff/Nanda BKlik hier voor de opstelling van Irene Bek/Linda Schiff/Nanda B  -  S Boots/ J Deumers/C dRuiterKlik hier voor de opstelling van S  Boots/ J Deumers/C dRuiter 16:00 12 - 4
  DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl  -  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 11:00 7 - 7
  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs  -  Jaqueline Meijer / D de HaanKlik hier voor de opstelling van Jaqueline Meijer / D de Haan 11:00 9 - 6
  Saskia Huisman /Brenda t WoldeKlik hier voor de opstelling van Saskia Huisman /Brenda t Wolde  -  Annemiek Mije/Mariel HittingerKlik hier voor de opstelling van Annemiek Mije/Mariel Hittinger 11:00 6 - 9
  Brenda Poecke / Sylvia VisbeenKlik hier voor de opstelling van Brenda Poecke / Sylvia Visbeen  -  A Speelman / D BeerendonkKlik hier voor de opstelling van A Speelman / D Beerendonk 12:00 7 - 1

Terug...


© PLANMYSPORT - 17 Augustus 2019 15:34