Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2006-2007 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 22 oktober 2006

        Aanvang Uitslag
Eredivisie N Endema/ H vGeloven/ M HovingKlik hier voor de opstelling van N Endema/ H vGeloven/ M Hoving  -  Ruth en Toos UyttewaalKlik hier voor de opstelling van Ruth en Toos Uyttewaal 13:00 11 - 2
  Grillis/Willemsen/RotherKlik hier voor de opstelling van Grillis/Willemsen/Rother  -  Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 14:00 9 - 3
  EdithHartgring/NicoleHulsboschKlik hier voor de opstelling van EdithHartgring/NicoleHulsbosch  -  Heidi Hoeflaak / Hester BakKlik hier voor de opstelling van Heidi Hoeflaak / Hester Bak 11:00 2 - 11
  Team onbekend  -  Leonie v Engelen / Mandy ZwartKlik hier voor de opstelling van Leonie v Engelen / Mandy Zwart 13:00 6 - 10
  Francis Kors / Alina SpeelmanKlik hier voor de opstelling van Francis Kors / Alina Speelman  -  Sandra Moons/Ingeborg SillevisKlik hier voor de opstelling van Sandra Moons/Ingeborg Sillevis 14:00 9 - 3
  Mireille Groot/Laura van WellKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Laura van Well  -  Marieke Visser / Debbie EgmondKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser / Debbie Egmond 17:00 (zo 15 okt) 3 - 7
Hoofdklasse Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk  -  Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen 12:00 6 - 9
  Brenda Draaisma / Anne PetersKlik hier voor de opstelling van Brenda Draaisma / Anne Peters  -  Monique dBrok/ Astrid vd KolkKlik hier voor de opstelling van Monique dBrok/ Astrid vd Kolk 19:00 6 - 10
  Nadine Luijtg/KathalijnePikaarKlik hier voor de opstelling van Nadine Luijtg/KathalijnePikaar  -  Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 12:00 10 - 6
  M Teunissen / M van GellekomKlik hier voor de opstelling van M Teunissen / M van Gellekom  -  Gitte Regeer / Lizette KerkmanKlik hier voor de opstelling van Gitte Regeer / Lizette Kerkman 18:00 (za 14 okt) 7 - 5
  MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger  -  Simone Ridder/Marieke de BieKlik hier voor de opstelling van Simone Ridder/Marieke de Bie 11:00 9 - 6
  Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer  -  Maggy de Graaff / P. GrillisKlik hier voor de opstelling van Maggy de Graaff / P. Grillis 11:00 9 - 4
Eerste klasse W v Straten/ C Valks/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Valks/ L Koper  -  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 12:00 4 - 7
  Jaqueline Meijer / D de HaanKlik hier voor de opstelling van Jaqueline Meijer / D de Haan  -  Irene Bek/Linda Schiff/Nanda BKlik hier voor de opstelling van Irene Bek/Linda Schiff/Nanda B 12:00 3 - 10
  N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas  -  Saskia Huisman /Brenda t WoldeKlik hier voor de opstelling van Saskia Huisman /Brenda t Wolde 13:00 7 - 4
  DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl  -  Brenda Poecke / Sylvia VisbeenKlik hier voor de opstelling van Brenda Poecke / Sylvia Visbeen 10:00 3 - 8
  Yolanda kersten/Pe v DriebergeKlik hier voor de opstelling van Yolanda kersten/Pe v Drieberge  -  S Boots/ J Deumers/C dRuiterKlik hier voor de opstelling van S  Boots/ J Deumers/C dRuiter 11:00 9 - 4
  A Speelman / D BeerendonkKlik hier voor de opstelling van A Speelman / D Beerendonk  -  Annemiek Mije/Mariel HittingerKlik hier voor de opstelling van Annemiek Mije/Mariel Hittinger 15:00 4 - 12

Terug...


© PLANMYSPORT - 10 December 2019 03:10