Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2003-2004 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 25 januari 2004

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse MireilleGroot/ MoniqueWillemseKlik hier voor de opstelling van MireilleGroot/ MoniqueWillemse  -  Ernee Everaars/Eva HarryssonKlik hier voor de opstelling van Ernee Everaars/Eva Harrysson 14:00 8 - 5
  Maud Tromp/Bibiane de BruinKlik hier voor de opstelling van Maud Tromp/Bibiane de Bruin  -  NandaAlphen / MadelonHuveneersKlik hier voor de opstelling van NandaAlphen / MadelonHuveneers 11:00 11 - 7
  Lisa Kerstholt/Joanna v DorpenKlik hier voor de opstelling van Lisa Kerstholt/Joanna v Dorpen  -  Edith Hartgring/Nicole Hulseb.Klik hier voor de opstelling van Edith Hartgring/Nicole Hulseb. 16:00 7 - 11
  Simone Schaaper/Ria ReuringsKlik hier voor de opstelling van Simone Schaaper/Ria Reurings  -  IngridBakel / TreaSchildneijerKlik hier voor de opstelling van IngridBakel / TreaSchildneijer 10:00 11 - 2
  C de Rijcke/N van LuytgaardenKlik hier voor de opstelling van C de Rijcke/N van Luytgaarden  -  EmiliedH-Moller/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van EmiliedH-Moller/Marieke Visser 14:00 4 - 10
Eerste klasse Gitte Regeer / Lizette KerkmanKlik hier voor de opstelling van Gitte Regeer / Lizette Kerkman  -  Ingrid Hijnen/Danielle vGalenKlik hier voor de opstelling van Ingrid Hijnen/Danielle vGalen 14:00 3 - 12
  Saskia vd IJssel/Nicole MackayKlik hier voor de opstelling van Saskia vd IJssel/Nicole Mackay  -  Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 15:00 6 - 9
  Brenda Verspeek / Anja ZwartevKlik hier voor de opstelling van Brenda Verspeek / Anja Zwartev  -  Marian Dibbets/ Annette PuttenKlik hier voor de opstelling van Marian Dibbets/ Annette Putten 10:00 6 - 5
  Annemarieke Smit/Bianca GeerisKlik hier voor de opstelling van Annemarieke Smit/Bianca Geeris  -  Laura Nooij / Ruby BoesjesKlik hier voor de opstelling van Laura Nooij / Ruby Boesjes 13:00 8 - 6
  Len Groeneveld / Bettie VlistKlik hier voor de opstelling van Len Groeneveld / Bettie Vlist  -  Brenda Draaisma / Anne PetersKlik hier voor de opstelling van Brenda Draaisma / Anne Peters 14:00 6 - 7
  Gertrude Andrade/Carin ElbertsKlik hier voor de opstelling van Gertrude Andrade/Carin Elberts  -  JannekevLeeuwen/GitteVerweelKlik hier voor de opstelling van JannekevLeeuwen/GitteVerweel 15:00 7 - 9
Tweede klasse Liek Mone/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Liek Mone/Margo Weesie  -  Wendy Straten / Regina BerghKlik hier voor de opstelling van Wendy Straten / Regina Bergh 15:00 6 - 7
  Marianne Faassen/Saskia DrayerKlik hier voor de opstelling van Marianne Faassen/Saskia Drayer  -  Marianne Buma/Nancy StoeteKlik hier voor de opstelling van Marianne Buma/Nancy Stoete 12:00 6 - 10
  Ingrid Fits/Jacqueline MeijerKlik hier voor de opstelling van Ingrid Fits/Jacqueline Meijer  -  Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 11:00 10 - 6
  Nel Abels/Rita DijkstraKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra  -  Annemiek Mije/MariŽl HittingerKlik hier voor de opstelling van Annemiek Mije/MariŽl Hittinger 11:00 7 - 8
  N Bartelings / M VeenedaalKlik hier voor de opstelling van N Bartelings / M Veenedaal  -  Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 14:00 6 - 10
  Adonia Vonk/Elianne ToornvlietKlik hier voor de opstelling van Adonia Vonk/Elianne Toornvliet  -  Thea Pieke/Debby ElfrinkKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Debby Elfrink 16:00 4 - 15

Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 05:04