Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2003-2004 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 14 december 2003

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Edith Hartgring/Nicole Hulseb.Klik hier voor de opstelling van Edith Hartgring/Nicole Hulseb.  -  Ernee Everaars/Eva HarryssonKlik hier voor de opstelling van Ernee Everaars/Eva Harrysson 11:00 5 - 8
  Maud Tromp/Bibiane de BruinKlik hier voor de opstelling van Maud Tromp/Bibiane de Bruin  -  Simone Schaaper/Ria ReuringsKlik hier voor de opstelling van Simone Schaaper/Ria Reurings 18:00 11 - 4
  MireilleGroot/ MoniqueWillemseKlik hier voor de opstelling van MireilleGroot/ MoniqueWillemse  -  Gosia Rother / Debbie v EgmondKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother / Debbie v Egmond 13:00 8 - 7
  EmiliedH-Moller/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van EmiliedH-Moller/Marieke Visser  -  C de Rijcke/N van LuytgaardenKlik hier voor de opstelling van C de Rijcke/N van Luytgaarden 10:00 6 - 8
  Len Groeneveld / Bettie VlistKlik hier voor de opstelling van Len Groeneveld / Bettie Vlist  -  Lisa Kerstholt/Joanna v DorpenKlik hier voor de opstelling van Lisa Kerstholt/Joanna v Dorpen 19:00 (zo 07 dec) 4 - 9
Eerste klasse Gertrude Andrade/Carin ElbertsKlik hier voor de opstelling van Gertrude Andrade/Carin Elberts  -  Annemarieke Smit/Bianca GeerisKlik hier voor de opstelling van Annemarieke Smit/Bianca Geeris 18:00 8 - 7
  IngridBakel / TreaSchildneijerKlik hier voor de opstelling van IngridBakel / TreaSchildneijer  -  Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 12:00 (zo 07 dec) 7 - 8
  NandaAlphen / MadelonHuveneersKlik hier voor de opstelling van NandaAlphen / MadelonHuveneers  -  Brenda Verspeek / Anja ZwartevKlik hier voor de opstelling van Brenda Verspeek / Anja Zwartev 10:00 8 - 8
  Marian Dibbets/ Annette PuttenKlik hier voor de opstelling van Marian Dibbets/ Annette Putten  -  Marianne Faassen/Saskia DrayerKlik hier voor de opstelling van Marianne Faassen/Saskia Drayer 12:00 11 - 3
  Brenda Draaisma / Anne PetersKlik hier voor de opstelling van Brenda Draaisma / Anne Peters  -  Nel Abels/Rita DijkstraKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra 15:00 14 - 5
  Ingrid Hijnen/Danielle vGalenKlik hier voor de opstelling van Ingrid Hijnen/Danielle vGalen  -  N Bartelings / M VeenedaalKlik hier voor de opstelling van N Bartelings / M Veenedaal 12:00 8 - 8
  JannekevLeeuwen/GitteVerweelKlik hier voor de opstelling van JannekevLeeuwen/GitteVerweel  -  Liek Monť / Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Liek Monť / Margo Weesie 11:00 (za 13 dec) 12 - 5
Tweede klasse Saskia vd IJssel/Nicole MackayKlik hier voor de opstelling van Saskia vd IJssel/Nicole Mackay  -  Thea Pieke/Debby ElfrinkKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Debby Elfrink 13:00 10 - 6
  Irene Honkoop/Ruby BoesjesKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Ruby Boesjes  -  Wendy Straten / Regina BerghKlik hier voor de opstelling van Wendy Straten / Regina Bergh 11:00 6 - 8
  Marianne Buma/Nancy StoeteKlik hier voor de opstelling van Marianne Buma/Nancy Stoete  -  Ingrid Fits/Jacqueline MeijerKlik hier voor de opstelling van Ingrid Fits/Jacqueline Meijer 14:00 10 - 6
  Gitte Regeer / Lizette KerkmanKlik hier voor de opstelling van Gitte Regeer / Lizette Kerkman  -  Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 20:00 (zo 07 dec) 7 - 7
  Annemiek Mije/MariŽl HittingerKlik hier voor de opstelling van Annemiek Mije/MariŽl Hittinger  -  Adoria Vonk/Elianne ToornvlietKlik hier voor de opstelling van Adoria Vonk/Elianne Toornvliet 11:00 13 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 00:50