Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2003-2004 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 19 oktober 2003

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse C de Rijcke/N van LuytgaardenKlik hier voor de opstelling van C de Rijcke/N van Luytgaarden  -  Ernee Everaars/Eva HarryssonKlik hier voor de opstelling van Ernee Everaars/Eva Harrysson 15:00 3 - 12
  Len Groeneveld / Bettie VlistKlik hier voor de opstelling van Len Groeneveld / Bettie Vlist  -  Maud Tromp/Bibiane de BruinKlik hier voor de opstelling van Maud Tromp/Bibiane de Bruin 13:00 8 - 10
  MireilleGroot/ MoniqueWillemseKlik hier voor de opstelling van MireilleGroot/ MoniqueWillemse  -  EmiliedH-Moller/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van EmiliedH-Moller/Marieke Visser 11:00 8 - 6
  Edith Hartgring/Nicole Hulseb.Klik hier voor de opstelling van Edith Hartgring/Nicole Hulseb.  -  Gosia Rother / Debbie v EgmondKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother / Debbie v Egmond 15:00 10 - 6
  Lisa Kerstholt/Joanna v DorpenKlik hier voor de opstelling van Lisa Kerstholt/Joanna v Dorpen  -  Simone Schaaper/Ria ReuringsKlik hier voor de opstelling van Simone Schaaper/Ria Reurings 17:00 6 - 10
Eerste klasse Annemarieke Smit/Bianca GeerisKlik hier voor de opstelling van Annemarieke Smit/Bianca Geeris  -  Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 14:00 8 - 7
  Gertrude Andrade/Carin ElbertsKlik hier voor de opstelling van Gertrude Andrade/Carin Elberts  -  NandaAlphen / MadelonHuveneersKlik hier voor de opstelling van NandaAlphen / MadelonHuveneers 19:00 4 - 13
  JannekevLeeuwen/GitteVerweelKlik hier voor de opstelling van JannekevLeeuwen/GitteVerweel  -  Ingrid Hijnen/Danielle vGalenKlik hier voor de opstelling van Ingrid Hijnen/Danielle vGalen 15:00 4 - 11
  IngridBakel / TreaSchildneijerKlik hier voor de opstelling van IngridBakel / TreaSchildneijer  -  Brenda Verspeek / Anja ZwartevKlik hier voor de opstelling van Brenda Verspeek / Anja Zwartev 13:00 (zo 12 okt) 7 - 7
  Marianne Faassen/Saskia DrayerKlik hier voor de opstelling van Marianne Faassen/Saskia Drayer  -  Nel Abels/Rita DijkstraKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra 12:00 3 - 8
  Brenda Draaisma / Anne PetersKlik hier voor de opstelling van Brenda Draaisma / Anne Peters  -  N Bartelings / M VeenedaalKlik hier voor de opstelling van N Bartelings / M Veenedaal 12:00 12 - 7
  Marian Dibbets/ Annette PuttenKlik hier voor de opstelling van Marian Dibbets/ Annette Putten  -  Liek Monť / Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Liek Monť / Margo Weesie 15:00 10 - 2
Tweede klasse Gitte Regeer / Lizette KerkmanKlik hier voor de opstelling van Gitte Regeer / Lizette Kerkman  -  Irene Honkoop/Ruby BoesjesKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Ruby Boesjes 12:00 9 - 7
  Marianne Buma/Nancy StoeteKlik hier voor de opstelling van Marianne Buma/Nancy Stoete  -  Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 10:00 6 - 7
  Thea Pieke/Debby ElfrinkKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Debby Elfrink  -  Annemiek Mije/MariŽl HittingerKlik hier voor de opstelling van Annemiek Mije/MariŽl Hittinger 13:00 7 - 10
  Saskia vd IJssel/Nicole MackayKlik hier voor de opstelling van Saskia vd IJssel/Nicole Mackay  -  Wendy Straten / Regina BerghKlik hier voor de opstelling van Wendy Straten / Regina Bergh 14:00 11 - 1
  Ingrid Fits/Jacqueline MeijerKlik hier voor de opstelling van Ingrid Fits/Jacqueline Meijer  -  Adoria Vonk/Elianne ToornvlietKlik hier voor de opstelling van Adoria Vonk/Elianne Toornvliet 13:00 12 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 12 December 2019 10:11