Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2003-2004 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 5 oktober 2003

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Len Groeneveld / Bettie VlistKlik hier voor de opstelling van Len Groeneveld / Bettie Vlist  -  Gosia Rother / Debbie v EgmondKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother / Debbie v Egmond 15:00 10 - 6
  Maud Tromp/Bibiane de BruinKlik hier voor de opstelling van Maud Tromp/Bibiane de Bruin  -  Ernee Everaars/Eva HarryssonKlik hier voor de opstelling van Ernee Everaars/Eva Harrysson 10:00 9 - 7
  EmiliedH-Moller/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van EmiliedH-Moller/Marieke Visser  -  Simone Schaaper/Ria ReuringsKlik hier voor de opstelling van Simone Schaaper/Ria Reurings 11:00 10 - 4
  C de Rijcke/N van LuytgaardenKlik hier voor de opstelling van C de Rijcke/N van Luytgaarden  -  Edith Hartgring/Nicole Hulseb.Klik hier voor de opstelling van Edith Hartgring/Nicole Hulseb. 14:00 6 - 5
  Lisa Kerstholt/Joanna v DorpenKlik hier voor de opstelling van Lisa Kerstholt/Joanna v Dorpen  -  MireilleGroot/ MoniqueWillemseKlik hier voor de opstelling van MireilleGroot/ MoniqueWillemse 19:00 5 - 11
Eerste klasse IngridBakel / TreaSchildneijerKlik hier voor de opstelling van IngridBakel / TreaSchildneijer  -  Marian Dibbets/ Annette PuttenKlik hier voor de opstelling van Marian Dibbets/ Annette Putten 09:00 5 - 4
  Brenda Draaisma / Anne PetersKlik hier voor de opstelling van Brenda Draaisma / Anne Peters  -  NandaAlphen / MadelonHuveneersKlik hier voor de opstelling van NandaAlphen / MadelonHuveneers 16:00 5 - 10
  Nel Abels/Rita DijkstraKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra  -  JannekevLeeuwen/GitteVerweelKlik hier voor de opstelling van JannekevLeeuwen/GitteVerweel 13:00 2 - 11
  Liek Monť / Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Liek Monť / Margo Weesie  -  Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 14:00 (zo 28 sep) 7 - 9
  Marianne Faassen/Saskia DrayerKlik hier voor de opstelling van Marianne Faassen/Saskia Drayer  -  Ingrid Hijnen/Danielle vGalenKlik hier voor de opstelling van Ingrid Hijnen/Danielle vGalen 11:00 4 - 11
  Annemarieke Smit/Bianca GeerisKlik hier voor de opstelling van Annemarieke Smit/Bianca Geeris  -  Brenda Verspeek / Anja ZwartevKlik hier voor de opstelling van Brenda Verspeek / Anja Zwartev 10:00 10 - 8
  Gertrude Andrade/Carin ElbertsKlik hier voor de opstelling van Gertrude Andrade/Carin Elberts  -  N Bartelings / M VeenedaalKlik hier voor de opstelling van N Bartelings / M Veenedaal 18:00 10 - 4
Tweede klasse Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen  -  Saskia vd IJssel/Nicole MackayKlik hier voor de opstelling van Saskia vd IJssel/Nicole Mackay 14:00 5 - 9
  Irene Honkoop/Ruby BoesjesKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Ruby Boesjes  -  Ingrid Fits/Jacqueline MeijerKlik hier voor de opstelling van Ingrid Fits/Jacqueline Meijer 13:00 9 - 4
  Thea Pieke/Debby ElfrinkKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Debby Elfrink  -  Marianne Buma/Nancy StoeteKlik hier voor de opstelling van Marianne Buma/Nancy Stoete 10:00 9 - 7
  Gitte Regeer / Lizette KerkmanKlik hier voor de opstelling van Gitte Regeer / Lizette Kerkman  -  Adoria Vonk/Elianne ToornvlietKlik hier voor de opstelling van Adoria Vonk/Elianne Toornvliet 13:00 11 - 1
  Annemiek Mije/MariŽl HittingerKlik hier voor de opstelling van Annemiek Mije/MariŽl Hittinger  -  Wendy Straten / Regina BerghKlik hier voor de opstelling van Wendy Straten / Regina Bergh 11:00 8 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 12 December 2019 09:57