Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 8 februari 2013

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A MJHoogeveen/WTA Langelaar-vanKlik hier voor de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van  -  JokeBeukenkmp/SimoneDannenburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/SimoneDannenburg 09:00 9 - 6
  Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda  -  Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 10:00 7 - 3
  Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw  -  Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 09:00 6 - 5
  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen  -  WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe 11:00 5 - 8
Tweede Klasse B JPE Otto / MS BouwsmaKlik hier voor de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma  -  NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder 12:00 10 - 1
  Ans v Mourik/ Bep Krom/MargoWKlik hier voor de opstelling van Ans v Mourik/ Bep Krom/MargoW  -  C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol 10:00 7 - 8
  Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter  -  Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 11:00 8 - 5
  M.vTrigt / M. Breek/M. DibbetsKlik hier voor de opstelling van M.vTrigt / M. Breek/M. Dibbets  -  Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 10:00 9 - 2
  Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank  -  Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer 09:00 10 - 4
Derde Klasse A Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg  -  A Hulsman/G d WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/G d Waart 09:00 4 - 8
  Inge en Els KortekaasKlik hier voor de opstelling van Inge en Els Kortekaas  -  Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen 11:00 5 - 7
  Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden  -  Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 11:00 5 - 7
  Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer  -  Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 10:00 7 - 6
  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam  -  Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 09:00 8 - 5
  MAE Oudshoorn / W WarmerdamKlik hier voor de opstelling van MAE Oudshoorn / W Warmerdam  -  Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord 11:00 2 - 12
  Nicky Kamphuis/Marieke KragtKlik hier voor de opstelling van Nicky Kamphuis/Marieke Kragt  -  Team onbekend 10:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 03:10