Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 11 januari 2013

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw  -  WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe 09:00 10 - 4
  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen  -  Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 09:00 5 - 9
  JokeBeukenkmp/SimoneDannenburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/SimoneDannenburg  -  Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 10:00 4 - 10
  Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen  -  MJHoogeveen/WTA Langelaar-vanKlik hier voor de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van 10:00 8 - 8
Tweede Klasse B C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol  -  JPE Otto / MS BouwsmaKlik hier voor de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma 12:00 (vr 04 jan) 8 - 8
  Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter  -  Ans v Mourik/ Bep Krom/MargoWKlik hier voor de opstelling van Ans v Mourik/ Bep Krom/MargoW 11:00 7 - 3
  M.vTrigt / M. Breek/M. DibbetsKlik hier voor de opstelling van M.vTrigt / M. Breek/M. Dibbets  -  Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 11:00 7 - 5
  Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer  -  Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 09:00 4 - 6
  NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder  -  Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 10:00 5 - 6
Derde Klasse A Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen  -  A Hulsman/G d WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/G d Waart 10:00 6 - 10
  Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg  -  Nicky Kamphuis/Marieke KragtKlik hier voor de opstelling van Nicky Kamphuis/Marieke Kragt 09:00 11 - 3
  Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer  -  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 09:00 7 - 6
  Team onbekend  -  Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen 11:00 6 - 10
  MAE Oudshoorn / W WarmerdamKlik hier voor de opstelling van MAE Oudshoorn / W Warmerdam  -  Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 10:00 1 - 9
  Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma  -  Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord 11:00 5 - 5
  Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens  -  Inge en Els KortekaasKlik hier voor de opstelling van Inge en Els Kortekaas 12:00 7 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 5 December 2019 22:59