Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 1 februari 2013

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse B. Baak/S.Hoog / J. PlompKlik hier voor de opstelling van B. Baak/S.Hoog / J. Plomp  -  Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 09:00 8 - 5
  Ellen Leije / Eva HarrysonKlik hier voor de opstelling van Ellen Leije / Eva Harryson  -  J Kamies/ D vGennip/ P BoereKlik hier voor de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ P Boere 10:00 4 - 7
  Inge Oort / Gerda G/ Denise vSKlik hier voor de opstelling van Inge Oort / Gerda G/ Denise vS  -  Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 10:00 6 - 10
  SophievDitzh/HildeRavens/HHendKlik hier voor de opstelling van SophievDitzh/HildeRavens/HHend  -  Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente 10:00 4 - 10
  Maaike Bouwens / Chantal BlomKlik hier voor de opstelling van Maaike Bouwens / Chantal Blom  -  Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese 11:00 7 - 6
  YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H  -  TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt 09:00 8 - 6
  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid  -  Team onbekend 11:00 10 - 6
Eerste Klasse A Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink  -  Nienke Bosma / Monique vTrigtKlik hier voor de opstelling van Nienke Bosma / Monique vTrigt 09:00 9 - 3
  Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden  -  Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 10:00 9 - 5
  R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman  -  Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 11:00 7 - 7
  Helen Kossen/Cyrilla HardebolKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/Cyrilla Hardebol  -  Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 09:00 6 - 7
  Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering  -  Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 09:00 7 - 4
Eerste Klasse B Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot  -  MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 10:00 8 - 3
  Edith Vinkes/ MarianneKromhoutKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes/ MarianneKromhout  -  Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 12:00 4 - 9
  Denise Bauer / Sonja GraalKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer / Sonja Graal  -  M Bouwsma / W SchouwKlik hier voor de opstelling van M Bouwsma / W Schouw 11:00 13 - 0
  Tonnie vO/Carla Buijs/MarionHKlik hier voor de opstelling van Tonnie vO/Carla Buijs/MarionH  -  Carla van Emmerik / Erli EgasKlik hier voor de opstelling van Carla van Emmerik / Erli Egas 11:00 5 - 6
  Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vMKlik hier voor de opstelling van Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vM  -  Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 12:00 (vr 25 jan) 6 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 05:56