Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 18 januari 2013

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut  -  Inge Oort / Gerda G/ Denise vSKlik hier voor de opstelling van Inge Oort / Gerda G/ Denise vS 10:00 6 - 4
  B. Baak/S.Hoog / J. PlompKlik hier voor de opstelling van B. Baak/S.Hoog / J. Plomp  -  SophievDitzh/HildeRavens/HHendKlik hier voor de opstelling van SophievDitzh/HildeRavens/HHend 09:00 8 - 2
  YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H  -  Ellen Leije / Eva HarrysonKlik hier voor de opstelling van Ellen Leije / Eva Harryson 12:00 4 - 8
  Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese  -  Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 11:00 5 - 7
  J Kamies/ D vGennip/ P BoereKlik hier voor de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ P Boere  -  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 10:00 8 - 3
  Team onbekend  -  Maaike Bouwens / Chantal BlomKlik hier voor de opstelling van Maaike Bouwens / Chantal Blom 10:00 6 - 10
  TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt  -  Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente 09:00 3 - 8
Eerste Klasse A Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink  -  Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 09:00 7 - 3
  Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike  -  Nienke Bosma / Monique vTrigtKlik hier voor de opstelling van Nienke Bosma / Monique vTrigt 10:00 4 - 8
  Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst  -  Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 11:00 7 - 4
  Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering  -  Helen Kossen/Cyrilla HardebolKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/Cyrilla Hardebol 10:00 7 - 6
  Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden  -  R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 14:00 (di 15 jan) 10 - 5
Eerste Klasse B MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma  -  Carla van Emmerik / Erli EgasKlik hier voor de opstelling van Carla van Emmerik / Erli Egas 11:00 1 - 10
  Denise Bauer / Sonja GraalKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer / Sonja Graal  -  Edith Vinkes/ MarianneKromhoutKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes/ MarianneKromhout 11:00 6 - 6
  Tonnie vO/Carla Buijs/MarionHKlik hier voor de opstelling van Tonnie vO/Carla Buijs/MarionH  -  Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 09:00 9 - 4
  Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot  -  Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 12:00 12 - 4
  M Bouwsma / W SchouwKlik hier voor de opstelling van M Bouwsma / W Schouw  -  Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vMKlik hier voor de opstelling van Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vM 11:00 7 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 5 December 2019 22:40