Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG WINTER 2012/2013

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 30 november 2012

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A A Hulsman/G d WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/G d Waart  -  MJHoogeveen/WTA Langelaar-vanKlik hier voor de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van 10:00 4 - 11
  Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst  -  Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 10:00 9 - 2
  Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen  -  WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe 09:00 9 - 6
  Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw  -  Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 09:00 7 - 4
Tweede Klasse B Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep  -  JokeBeukenkmp/SimoneDannenburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/SimoneDannenburg 09:00 9 - 4
  Ans v Mourik/ Bep Krom/Ans vMKlik hier voor de opstelling van Ans v Mourik/ Bep Krom/Ans vM  -  Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 10:00 10 - 4
  Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vMKlik hier voor de opstelling van Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vM  -  M.vTrigt / M. Breek/M. DibbetsKlik hier voor de opstelling van M.vTrigt / M. Breek/M. Dibbets 11:00 6 - 8
  NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder  -  Inge en Els KortekaasKlik hier voor de opstelling van Inge en Els Kortekaas 11:00 9 - 5
  Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer  -  Team onbekend 11:00 10 - 6
Derde Klasse A C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol  -  Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 11:00 8 - 6
  Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord  -  Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 11:00 5 - 2
  Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos  -  Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen 12:00 6 - 6
  Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden  -  Nicky Kamphuis/Marieke KragtKlik hier voor de opstelling van Nicky Kamphuis/Marieke Kragt 10:00 9 - 3
  Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma  -  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 09:00 7 - 4
  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen  -  Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 10:00 12 - 1
  Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer  -  MAE Oudshoorn / W WarmerdamKlik hier voor de opstelling van MAE Oudshoorn / W Warmerdam 09:00 12 - 2

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 05:49