Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG WINTER 2012/2013

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 19 oktober 2012

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe  -  Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 09:00 6 - 5
  A Hulsman/G d WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/G d Waart  -  Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 10:00 6 - 5
  Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank  -  Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 10:00 6 - 5
  Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg  -  MJHoogeveen/WTA Langelaar-vanKlik hier voor de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van 09:00 7 - 6
Tweede Klasse B Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer  -  Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 12:00 6 - 8
  JokeBeukenkmp/SimoneDannenburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/SimoneDannenburg  -  Ans v Mourik/ Bep Krom/Ans vMKlik hier voor de opstelling van Ans v Mourik/ Bep Krom/Ans vM 11:00 1 - 13
  M.vTrigt / M. Breek/M. DibbetsKlik hier voor de opstelling van M.vTrigt / M. Breek/M. Dibbets  -  Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 11:00 3 - 9
  Inge en Els KortekaasKlik hier voor de opstelling van Inge en Els Kortekaas  -  Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vMKlik hier voor de opstelling van Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vM 12:00 3 - 12
  NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder  -  Team onbekend 11:00 17 - 1
Derde Klasse A Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens  -  Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen 11:00 7 - 3
  Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen  -  MAE Oudshoorn / W WarmerdamKlik hier voor de opstelling van MAE Oudshoorn / W Warmerdam 09:00 13 - 1
  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen  -  Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord 09:00 3 - 10
  C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol  -  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 09:00 12 - 3
  Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden  -  Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 10:00 7 - 4
  Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen  -  Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 10:00 6 - 10
  Nicky Kamphuis/Marieke KragtKlik hier voor de opstelling van Nicky Kamphuis/Marieke Kragt  -  Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 10:00 2 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 12:01