Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG WINTER 2012/2013

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 5 oktober 2012

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst  -  Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 10:00 5 - 7
  Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw  -  WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe 09:00 6 - 5
  Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg  -  A Hulsman/G d WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/G d Waart 09:00 3 - 5
  Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank  -  MJHoogeveen/WTA Langelaar-vanKlik hier voor de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van 11:00 8 - 2
Tweede Klasse B Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer  -  Inge en Els KortekaasKlik hier voor de opstelling van Inge en Els Kortekaas 12:00 7 - 7
  JokeBeukenkmp/SimoneDannenburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/SimoneDannenburg  -  Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 10:00 7 - 6
  Team onbekend  -  M.vTrigt / M. Breek/M. DibbetsKlik hier voor de opstelling van M.vTrigt / M. Breek/M. Dibbets 10:00 0 - 16
  NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder  -  Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 11:00 2 - 10
  Ans v Mourik/ Bep Krom/Ans vMKlik hier voor de opstelling van Ans v Mourik/ Bep Krom/Ans vM  -  Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vMKlik hier voor de opstelling van Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vM 11:00 5 - 4
Derde Klasse A Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden  -  Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord 11:00 6 - 8
  Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma  -  Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 12:00 1 - 11
  MAE Oudshoorn / W WarmerdamKlik hier voor de opstelling van MAE Oudshoorn / W Warmerdam  -  Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 11:00 10 - 6
  Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos  -  C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol 10:00 5 - 7
  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam  -  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 09:00 8 - 10
  Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen  -  Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 09:00 9 - 4
  Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen  -  Nicky Kamphuis/Marieke KragtKlik hier voor de opstelling van Nicky Kamphuis/Marieke Kragt 10:00 10 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 17:13