Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG WINTER 2012/2013

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 7 december 2012

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder  -  Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente 09:00 6 - 5
  Inge Oort / Gerda G/ Denise vSKlik hier voor de opstelling van Inge Oort / Gerda G/ Denise vS  -  Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 10:00 7 - 4
  B. Baak/S.Hoog / J. PlompKlik hier voor de opstelling van B. Baak/S.Hoog / J. Plomp  -  A.Meininger/SvDitzh/Hil RavensKlik hier voor de opstelling van A.Meininger/SvDitzh/Hil Ravens 11:00 5 - 7
  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid  -  Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering 09:00 7 - 4
  J Kamies/ D vGennip/ P BoereKlik hier voor de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ P Boere  -  YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H 10:00 3 - 4
  Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese  -  Carla van Emmerik / Erli EgasKlik hier voor de opstelling van Carla van Emmerik / Erli Egas 09:00 9 - 3
Eerste Klasse A Nienke Bosma / Monique vTrigtKlik hier voor de opstelling van Nienke Bosma / Monique vTrigt  -  Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 10:00 6 - 6
  TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt  -  M Bouwsma / W SchouwKlik hier voor de opstelling van M Bouwsma / W Schouw 11:00 11 - 4
  R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman  -  Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 09:00 9 - 2
  Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden  -  Helen Kossen/Cyrilla HardebolKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/Cyrilla Hardebol 10:00 7 - 8
  Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink  -  Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 09:00 4 - 6
Eerste Klasse B Ellen Leije / Eva HarrysonKlik hier voor de opstelling van Ellen Leije / Eva Harryson  -  Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 10:00 9 - 4
  Tonnie vO/Carla Buijs/MarionHKlik hier voor de opstelling van Tonnie vO/Carla Buijs/MarionH  -  Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 12:00 6 - 6
  MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma  -  Team onbekend 11:00 10 - 6
  Denise Bauer / Sonja GraalKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer / Sonja Graal  -  Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot 11:00 6 - 6
  Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter  -  Edith Vinkes/ MarianneKromhoutKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes/ MarianneKromhout 11:00 6 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 6 December 2019 00:02