Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG WINTER 2011/2012 (jan t/m maart)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 9 maart 2012

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen  -  WE Korthals Altes / S de VriesKlik hier voor de opstelling van WE Korthals Altes / S de Vries 09:00 7 - 7
  Marja Duyn / Saskia LievaartKlik hier voor de opstelling van Marja Duyn / Saskia Lievaart  -  Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 09:00 9 - 5
  Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs  -  Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 10:00 8 - 3
  H. Kossen/W.vWooning/CHardebolKlik hier voor de opstelling van H. Kossen/W.vWooning/CHardebol  -  Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 10:00 8 - 3
  A Hulsman/Greet vd WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/Greet vd Waart  -  Thea Pieke/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Mireille Hirs 10:00 5 - 7
  Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring  -  Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 10:00 9 - 7
Tweede Klasse B JPE Otto / MS Bouwsma/WSchouwKlik hier voor de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma/WSchouw  -  C Raads/M Verhoeven/S.HooijKlik hier voor de opstelling van C Raads/M Verhoeven/S.Hooij 11:00 8 - 3
  Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter  -  R Robison/M. Honders/I vdSandeKlik hier voor de opstelling van R Robison/M. Honders/I vdSande 11:00 7 - 9
  Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep  -  C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol 12:00 8 - 9
  Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank  -  Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord 11:00 8 - 2
Derde Klasse A NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder  -  MJHoogeveen/WTA Langelaar-van Klik hier voor de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van 12:00 4 - 5
  JokeBeukenkmp/ Corry ZoetemanKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ Corry Zoeteman  -  Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 11:00 6 - 4
  S. Bouman / I. Meijer/ E. BosKlik hier voor de opstelling van S. Bouman / I. Meijer/ E. Bos  -  Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 12:00 7 - 8
  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen  -  Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen 09:00 8 - 5
  Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma  -  Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 11:00 9 - 4
  Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden  -  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 09:00 11 - 6
  Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer  -  N Kamphuis/M Kragt/ vdManakkerKlik hier voor de opstelling van N Kamphuis/M Kragt/ vdManakker 10:00 8 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 11:56