Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG WINTER 2011/2012 (jan t/m maart)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 17 februari 2012

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Anita Veen / Reneé van RossumKlik hier voor de opstelling van Anita Veen / Reneé van Rossum  -  Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering 09:00 6 - 10
  BBaak/TOffenberg/SimoneHoogKlik hier voor de opstelling van BBaak/TOffenberg/SimoneHoog  -  Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 09:00 7 - 3
  Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut  -  Carolien Bakel/Lenie HeeremansKlik hier voor de opstelling van Carolien Bakel/Lenie Heeremans 10:00 6 - 8
  M Bouwens / C Blom/ E. SmitKlik hier voor de opstelling van M Bouwens / C Blom/ E. Smit  -  TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt 10:00 9 - 6
  Inge O. & Marion B. /Gerda G.Klik hier voor de opstelling van Inge O. & Marion B. /Gerda G.  -  J Kamies/ D vGennip/ M FranzenKlik hier voor de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ M Franzen 11:00 9 - 2
Eerste Klasse A R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman  -  Nienke Bosma/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Nienke Bosma/Ellen Bos 11:00 7 - 4
  Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente  -  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 09:00 4 - 7
  YmkjePiepenbrin/MarianneSchrikKlik hier voor de opstelling van YmkjePiepenbrin/MarianneSchrik  -  Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 10:00 7 - 6
  Tonnie van Os / Carla BuijsKlik hier voor de opstelling van Tonnie van Os / Carla Buijs  -  M Bouwsma / W Schouw / J OttoKlik hier voor de opstelling van M Bouwsma / W Schouw / J Otto 11:00 7 - 6
  Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden  -  Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 10:00 12 - 3
  Fleur Zurburg/ Luella DVenteKlik hier voor de opstelling van Fleur Zurburg/ Luella DVente  -  Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 09:00 6 - 8
Eerste Klasse B Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese  -  Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 11:00 10 - 3
  Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike  -  Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot 13:00 (vr 10 feb) 4 - 9
  Edith Vinkes / Joke BürmannKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes / Joke Bürmann  -  A.Meininger/SvDitzh/H.HendriksKlik hier voor de opstelling van A.Meininger/SvDitzh/H.Hendriks 12:00 6 - 5
  Monique van Trigt / Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Monique van Trigt / Ellen Bos  -  Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 12:00 6 - 6
  Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie  -  Ans van Mourik/Bep KromKlik hier voor de opstelling van Ans van Mourik/Bep Krom 11:00 9 - 4
  Bep Hof & Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof & Antoinette Keuning  -  MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 12:00 6 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 22:09