Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG WINTER 2011/2012 (jan t/m maart)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 3 februari 2012

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse BBaak/TOffenberg/SimoneHoogKlik hier voor de opstelling van BBaak/TOffenberg/SimoneHoog  -  Inge O. & Marion B. /Gerda G.Klik hier voor de opstelling van Inge O. & Marion B. /Gerda G. 11:00 10 - 3
  M Bouwens / C Blom/ E. SmitKlik hier voor de opstelling van M Bouwens / C Blom/ E. Smit  -  Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 10:00 6 - 10
  Carolien Bakel/Lenie HeeremansKlik hier voor de opstelling van Carolien Bakel/Lenie Heeremans  -  Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 10:00 6 - 6
  Anita Veen / Reneé van RossumKlik hier voor de opstelling van Anita Veen / Reneé van Rossum  -  TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt 09:00 9 - 6
  J Kamies/ D vGennip/ M FranzenKlik hier voor de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ M Franzen  -  Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering 09:00 5 - 13
Eerste Klasse A R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman  -  M Bouwsma / W Schouw / J OttoKlik hier voor de opstelling van M Bouwsma / W Schouw / J Otto 10:00 7 - 5
  Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink  -  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 10:00 6 - 5
  Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente  -  YmkjePiepenbrin/MarianneSchrikKlik hier voor de opstelling van YmkjePiepenbrin/MarianneSchrik 09:00 6 - 8
  Tonnie van Os / Carla BuijsKlik hier voor de opstelling van Tonnie van Os / Carla Buijs  -  Nienke Bosma/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Nienke Bosma/Ellen Bos 12:00 8 - 7
  Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda  -  Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 09:00 7 - 10
  Fleur Zurburg/ Luella DVenteKlik hier voor de opstelling van Fleur Zurburg/ Luella DVente  -  Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 10:00 6 - 9
Eerste Klasse B Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese  -  A.Meininger/SvDitzh/H.HendriksKlik hier voor de opstelling van A.Meininger/SvDitzh/H.Hendriks 12:00 8 - 4
  Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike  -  Edith Vinkes / Joke BürmannKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes / Joke Bürmann 11:00 6 - 7
  Ans van Mourik/Bep KromKlik hier voor de opstelling van Ans van Mourik/Bep Krom  -  Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 11:00 5 - 7
  Bep Hof & Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof & Antoinette Keuning  -  Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 12:00 4 - 11
  Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot  -  Monique van Trigt / Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Monique van Trigt / Ellen Bos 11:00 9 - 6
  Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink  -  MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 11:00 8 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 17:37