Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG WINTER 2011/2012 (jan t/m maart)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 6 januari 2012

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt  -  J Kamies/ D vGennip/ M FranzenKlik hier voor de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ M Franzen 09:00 9 - 8
  BBaak/TOffenberg/SimoneHoogKlik hier voor de opstelling van BBaak/TOffenberg/SimoneHoog  -  Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 09:00 6 - 7
  Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering  -  M Bouwens / C Blom/ E. SmitKlik hier voor de opstelling van M Bouwens / C Blom/ E. Smit 09:00 5 - 8
  Carolien Bakel/Lenie HeeremansKlik hier voor de opstelling van Carolien Bakel/Lenie Heeremans  -  Anita Veen / Reneé van RossumKlik hier voor de opstelling van Anita Veen / Reneé van Rossum 10:00 7 - 5
  Inge O. & Marion B. /Gerda G.Klik hier voor de opstelling van Inge O. & Marion B. /Gerda G.  -  Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 11:00 5 - 8
Eerste Klasse A Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst  -  Tonnie van Os / Carla BuijsKlik hier voor de opstelling van Tonnie van Os / Carla Buijs 10:00 4 - 8
  Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink  -  Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 10:00 9 - 7
  Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente  -  Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 09:00 15 - 2
  M Bouwsma / W Schouw / J OttoKlik hier voor de opstelling van M Bouwsma / W Schouw / J Otto  -  Fleur Zurburg/ Luella DVenteKlik hier voor de opstelling van Fleur Zurburg/ Luella DVente 10:00 (vr 13 jan) 8 - 3
  Nienke Bosma/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Nienke Bosma/Ellen Bos  -  YmkjePiepenbrin/MarianneSchrikKlik hier voor de opstelling van YmkjePiepenbrin/MarianneSchrik 10:00 4 - 8
  R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman  -  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 11:00 8 - 5
Eerste Klasse B Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese  -  Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 10:00 9 - 4
  Ans van Mourik/Bep KromKlik hier voor de opstelling van Ans van Mourik/Bep Krom  -  Bep Hof & Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof & Antoinette Keuning 11:00 6 - 5
  Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars  -  Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot 12:00 5 - 8
  Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink  -  Edith Vinkes / Joke BürmannKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes / Joke Bürmann 11:00 2 - 7
  A.Meininger/SvDitzh/H.HendriksKlik hier voor de opstelling van A.Meininger/SvDitzh/H.Hendriks  -  Monique van Trigt / Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Monique van Trigt / Ellen Bos 12:00 8 - 2
  MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma  -  Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 11:00 3 - 11

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 00:58