Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG WINTER 2011/2012

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 18 november 2011

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Monique van Trigt / Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Monique van Trigt / Ellen Bos  -  H. Kossen/W.vWooning/CHardebolKlik hier voor de opstelling van H. Kossen/W.vWooning/CHardebol 10:00 8 - 4
  Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw  -  Thea Pieke/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Mireille Hirs 09:00 6 - 8
  Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs  -  Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 10:00 1 - 14
  Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen  -  Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 10:00 7 - 6
  WE Korthals Altes / S de VriesKlik hier voor de opstelling van WE Korthals Altes / S de Vries  -  Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 12:00 9 - 3
  A Hulsman/Greet vd WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/Greet vd Waart  -  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 09:00 7 - 6
Tweede Klasse B M Bouwsma / W Schouw / J OttoKlik hier voor de opstelling van M Bouwsma / W Schouw / J Otto  -  MJHoogeveen/WTA Langelaar-van Klik hier voor de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van 11:00 8 - 3
  Bep Hof & Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof & Antoinette Keuning  -  M Breek/ M Dibbets/ I JanssenKlik hier voor de opstelling van M Breek/ M Dibbets/ I Janssen 12:00 6 - 6
  C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol  -  Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord 11:00 7 - 8
  Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep  -  Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 11:00 4 - 6
Derde Klasse A Fleur Zurburg/ Luella DVenteKlik hier voor de opstelling van Fleur Zurburg/ Luella DVente  -  Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 10:00 9 - 7
  Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen  -  Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 09:00 6 - 7
  NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder  -  S. Bouman / I. Meijer/ E. BosKlik hier voor de opstelling van S. Bouman / I. Meijer/ E. Bos 12:00 5 - 6
  Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda  -  JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 10:00 6 - 10
  Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden  -  Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 11:00 2 - 10
  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam  -  Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 09:00 7 - 9
  Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer  -  N Kamphuis/M Kragt/ vdManakkerKlik hier voor de opstelling van N Kamphuis/M Kragt/ vdManakker 11:00 9 - 2

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 11:50