Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG WINTER 2011/2012

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 21 oktober 2011

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen  -  Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 11:00 (vr 14 okt) 6 - 9
  Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen  -  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 09:00 10 - 3
  WE Korthals Altes / S de VriesKlik hier voor de opstelling van WE Korthals Altes / S de Vries  -  Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 10:00 6 - 10
  Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst  -  Thea Pieke/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Mireille Hirs 10:00 6 - 10
  A Hulsman/Greet vd WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/Greet vd Waart  -  Monique van Trigt / Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Monique van Trigt / Ellen Bos 10:00 4 - 11
  H. Kossen/W.vWooning/CHardebolKlik hier voor de opstelling van H. Kossen/W.vWooning/CHardebol  -  Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 11:00 8 - 5
Tweede Klasse B M Bouwsma / W Schouw / J OttoKlik hier voor de opstelling van M Bouwsma / W Schouw / J Otto  -  Bep Hof & Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof & Antoinette Keuning 11:00 5 - 8
  M Breek/ M Dibbets/ I JanssenKlik hier voor de opstelling van M Breek/ M Dibbets/ I Janssen  -  Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 09:00 5 - 8
  Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord  -  MJHoogeveen/WTA Langelaar-van Klik hier voor de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van 11:00 2 - 9
  C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol  -  Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 12:00 14 - 1
Derde Klasse A Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg  -  Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 09:00 7 - 4
  JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg  -  Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 11:00 8 - 6
  Fleur Zurburg/ Luella DVenteKlik hier voor de opstelling van Fleur Zurburg/ Luella DVente  -  S. Bouman / I. Meijer/ E. BosKlik hier voor de opstelling van S. Bouman / I. Meijer/ E. Bos 09:00 (vr 14 okt) 9 - 5
  Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos  -  Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 11:00 4 - 7
  Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen  -  Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 12:00 8 - 4
  Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma  -  NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder 12:00 3 - 9
  N Kamphuis/M Kragt/ vdManakkerKlik hier voor de opstelling van N Kamphuis/M Kragt/ vdManakker  -  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 09:00 3 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 09:20