Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG WINTER 2011/2012

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 9 december 2011

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Maaike Bouwens / Chantal BlomKlik hier voor de opstelling van Maaike Bouwens / Chantal Blom  -  TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt 09:00 12 - 2
  Inge O. & Marion B. /Gerda G.Klik hier voor de opstelling van Inge O. & Marion B. /Gerda G.  -  A.Meininger/SvDitzh/H.HendriksKlik hier voor de opstelling van A.Meininger/SvDitzh/H.Hendriks 11:00 7 - 4
  Carolien Bakel/Lenie HeeremansKlik hier voor de opstelling van Carolien Bakel/Lenie Heeremans  -  J Kamies/ D vGennip/ M FranzenKlik hier voor de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ M Franzen 10:00 8 - 8
  Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut  -  Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot 10:00 5 - 6
  BBaak/TOffenberg/SimoneHoogKlik hier voor de opstelling van BBaak/TOffenberg/SimoneHoog  -  Anita Veen / Reneé van RossumKlik hier voor de opstelling van Anita Veen / Reneé van Rossum 09:00 6 - 8
Eerste Klasse A Tonnie van Os / Carla BuijsKlik hier voor de opstelling van Tonnie van Os / Carla Buijs  -  Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 11:00 10 - 4
  Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike  -  Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 10:00 8 - 8
  Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering  -  YmkjePiepenbrin/MarianneSchrikKlik hier voor de opstelling van YmkjePiepenbrin/MarianneSchrik 09:00 7 - 5
  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid  -  Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 12:00 6 - 9
  MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma  -  Robison/Honders/SandenKlik hier voor de opstelling van Robison/Honders/Sanden 12:00 6 - 7
  Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda  -  R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 10:00 8 - 8
Eerste Klasse B Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder  -  Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 12:00 10 - 2
  Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese  -  Nienke Bosma/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Nienke Bosma/Ellen Bos 11:00 6 - 4
  Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente  -  Lida& Belinda LeursKlik hier voor de opstelling van Lida& Belinda Leurs 10:00 6 - 4
  C Raads/M Verhoeven/S.HooijKlik hier voor de opstelling van C Raads/M Verhoeven/S.Hooij  -  Edith Vinkes / Joke BürmannKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes / Joke Bürmann 11:00 4 - 8
  Ans van Mourik/Bep KromKlik hier voor de opstelling van Ans van Mourik/Bep Krom  -  Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 12:00 2 - 14
  Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter  -  Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 11:00 5 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 11:38