Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2009-2010

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 30 oktober 2009

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep  -  Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 11:00 5 - 11
  Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs  -  Tecla Baas / Irene HogewegKlik hier voor de opstelling van Tecla Baas / Irene Hogeweg 09:00 1 - 11
  SimoneVeltm/BarBaak/TinekePeetKlik hier voor de opstelling van SimoneVeltm/BarBaak/TinekePeet  -  Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 12:00 11 - 4
  Thea Pieke/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Mireille Hirs  -  Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank 10:00 6 - 4
  Inez Abels / Nelleke HendriksKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Nelleke Hendriks  -  Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 11:00 7 - 7
Tweede Klasse B Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda  -  Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 12:00 10 - 4
  Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord  -  Ineke Ames/A vd VeldtKlik hier voor de opstelling van Ineke Ames/A vd Veldt 12:00 6 - 3
  Ans van Mourik/Bep KromKlik hier voor de opstelling van Ans van Mourik/Bep Krom  -  Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 11:00 5 - 7
  Bep Hof & Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof & Antoinette Keuning  -  Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 10:00 11 - 2
  Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus  -  Wendy v Wooning/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy v  Wooning/Helen Kossen 11:00 3 - 11
Derde Klasse A Aleid Everts / Christa de GeusKlik hier voor de opstelling van Aleid Everts / Christa de Geus  -  Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 09:00 6 - 8
  Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos  -  Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 10:00 2 - 13
  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen  -  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 09:00 11 - 6
  Christel Brix / Shiela SchagenKlik hier voor de opstelling van Christel Brix / Shiela Schagen  -  Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 11:00 5 - 9
  Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer  -  Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 10:00 11 - 3
  JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg  -  Fleur Zurburg / Gwen HethariaKlik hier voor de opstelling van Fleur Zurburg / Gwen Hetharia 09:00 10 - 5
  AnnemiekJole/ MirjamSchellenkeKlik hier voor de opstelling van AnnemiekJole/ MirjamSchellenke  -  Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 10:00 5 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 17:37