Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2007-2008 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 8 februari 2008

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus  -  Marianne Dibbets / Liek MonéKlik hier voor de opstelling van Marianne Dibbets / Liek Moné 12:00 9 - 8
  Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen  -  Tecla Baas / Irene HogewegKlik hier voor de opstelling van Tecla Baas / Irene Hogeweg 09:00 5 - 7
  A Hulsman/G d WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/G d Waart  -  M Honders/R Robison/Y PiepenbrKlik hier voor de opstelling van M Honders/R Robison/Y Piepenbr 09:00 10 - 8
  Wendy v Wooning/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy v  Wooning/Helen Kossen  -  G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler 09:00 5 - 9
Tweede Klasse B Valentine hermus/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Valentine hermus/Ellen Bos  -  Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 11:00 7 - 5
  StefHooij /JeaKlop/EdithdJongKlik hier voor de opstelling van StefHooij /JeaKlop/EdithdJong  -  LeotienVestering/Tina WagenaarKlik hier voor de opstelling van LeotienVestering/Tina Wagenaar 10:00 5 - 3
  Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden  -  Marjolein Lagrand/Petra DamenKlik hier voor de opstelling van Marjolein Lagrand/Petra Damen 10:00 6 - 6
  Liesbeth Groenewegen/Lenie EemKlik hier voor de opstelling van Liesbeth Groenewegen/Lenie Eem  -  Lyda van Asselen/Tineke FranseKlik hier voor de opstelling van Lyda van Asselen/Tineke Franse 12:00 5 - 8
  Raadschelders/Verhoeven/HooijKlik hier voor de opstelling van Raadschelders/Verhoeven/Hooij  -  Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 11:00 11 - 3
Derde klasse Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen  -  Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 12:00 4 - 7
  Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer  -  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 11:00 7 - 7
  Nel Hendriks / Yolanda GelderKlik hier voor de opstelling van Nel Hendriks / Yolanda Gelder  -  Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 11:00 6 - 4
  Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos  -  Team onbekend 11:00 10 - 6
  Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs  -  Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 10:00 13 - 1
  Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank  -  Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 10:00 9 - 4
  Wil Aren/MarianneHop/GreetKockKlik hier voor de opstelling van Wil Aren/MarianneHop/GreetKock  -  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 09:00 10 - 3
  I Doggenaar/A Keizer/T SontagKlik hier voor de opstelling van I Doggenaar/A Keizer/T Sontag  -  JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 10:00 6 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 22:10