Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2007-2008 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 11 januari 2008

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Marianne Dibbets / Liek MonéKlik hier voor de opstelling van Marianne Dibbets / Liek Moné  -  M Honders/R Robison/Y PiepenbrKlik hier voor de opstelling van M Honders/R Robison/Y Piepenbr 10:00 4 - 8
  Wendy v Wooning/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy v  Wooning/Helen Kossen  -  Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus 09:00 9 - 6
  A Hulsman/G d WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/G d Waart  -  Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 09:00 4 - 5
  Tecla Baas / Irene HogewegKlik hier voor de opstelling van Tecla Baas / Irene Hogeweg  -  G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler 09:00 4 - 7
Tweede Klasse B Lyda van Asselen/Tineke FranseKlik hier voor de opstelling van Lyda van Asselen/Tineke Franse  -  Raadschelders/Verhoeven/HooijKlik hier voor de opstelling van Raadschelders/Verhoeven/Hooij 11:00 9 - 5
  Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars  -  Liesbeth Groenewegen/Lenie EemKlik hier voor de opstelling van Liesbeth Groenewegen/Lenie Eem 12:00 2 - 10
  LeotienVestering/Tina WagenaarKlik hier voor de opstelling van LeotienVestering/Tina Wagenaar  -  Marjolein Lagrand/Petra DamenKlik hier voor de opstelling van Marjolein Lagrand/Petra Damen 11:00 6 - 8
  Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker  -  Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 10:00 5 - 11
  Valentine hermus/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Valentine hermus/Ellen Bos  -  StefHooij /JeaKlop/EdithdJongKlik hier voor de opstelling van StefHooij /JeaKlop/EdithdJong 10:00 8 - 5
Derde klasse Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord  -  Nel Hendriks / Yolanda GelderKlik hier voor de opstelling van Nel Hendriks / Yolanda Gelder 11:00 8 - 3
  Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen  -  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 11:00 8 - 6
  Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma  -  Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 12:00 7 - 5
  Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer  -  Team onbekend 12:00 10 - 6
  Wil Aren/MarianneHop/GreetKockKlik hier voor de opstelling van Wil Aren/MarianneHop/GreetKock  -  Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank 10:00 5 - 8
  I Doggenaar/A Keizer/T SontagKlik hier voor de opstelling van I Doggenaar/A Keizer/T Sontag  -  Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 11:00 6 - 10
  Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer  -  JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 10:00 9 - 3
  Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs  -  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 09:00 11 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 05:27