Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2007-2008 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 1 februari 2008

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma  -  Wijs/Bottema/ v PaassenKlik hier voor de opstelling van Wijs/Bottema/ v Paassen 09:00 3 - 9
  Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut  -  L Heeremans/v Bakel/CommissariKlik hier voor de opstelling van L Heeremans/v Bakel/Commissari 10:00 8 - 7
  Bervoets/Visbeen/JonckbloedtKlik hier voor de opstelling van Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt  -  P Bettink/M Reesink/M CroeseKlik hier voor de opstelling van P Bettink/M Reesink/M Croese 10:00 6 - 5
  Kamies/ vGennip/ SchutKlik hier voor de opstelling van Kamies/ vGennip/ Schut  -  Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 10:00 8 - 4
  Lida Leurs/ Ans KorsKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs/ Ans Kors  -  Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 09:00 4 - 6
Eerste Klasse A Bossink/Molenaar/StobbelaarKlik hier voor de opstelling van Bossink/Molenaar/Stobbelaar  -  Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 11:00 6 - 6
  Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma  -  T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink 11:00 6 - 6
  R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman  -  YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders 10:00 4 - 6
   Maas /  Philippa/ Groot  -  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 09:00 7 - 5
  Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse  -  Anett vd Putten /Christa KampsKlik hier voor de opstelling van Anett vd Putten /Christa Kamps 11:00 4 - 7
  Tineke Offenb./ Jacq. Blanken.Klik hier voor de opstelling van Tineke Offenb./ Jacq. Blanken.  -  Margo Weesie / Annette PuttenKlik hier voor de opstelling van Margo Weesie / Annette Putten 09:00 2 - 9
Eerste Klasse B Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars  -  Marije v Luyken/Brigiite KamerKlik hier voor de opstelling van Marije v Luyken/Brigiite Kamer 12:00 5 - 7
  Hof/Keuning/LenderingKlik hier voor de opstelling van Hof/Keuning/Lendering  -  Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike 11:00 6 - 5
  Puck Groot/ Ria ten HoornKlik hier voor de opstelling van Puck Groot/ Ria ten Hoorn  -  Joke Breewel/Ingebor LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/Ingebor Lendering 12:00 12 - 3
  Elly Schouten/Ineke AmesKlik hier voor de opstelling van Elly Schouten/Ineke Ames  -  Karin Engelhart/Veronica KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Veronica Kamer 11:00 13 - 1
  Joke Breewel/nge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/nge Lendering  -  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 10:00 9 - 5
  Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter  -  Ank Verheul / Ans van MourikKlik hier voor de opstelling van Ank Verheul / Ans van Mourik 12:00 11 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 05:22