Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2007-2008 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 16 november 2007

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden  -  G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler 09:00 8 - 6
  Wendy v Wooning/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy v  Wooning/Helen Kossen  -  Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 10:00 4 - 11
  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid  -  A Hulsman/G d WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/G d Waart 10:00 7 - 8
  StefHooij /JeaKlop/EdithdJongKlik hier voor de opstelling van StefHooij /JeaKlop/EdithdJong  -  Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus 10:00 6 - 2
  Wil Aren/MarianneHop/GreetKockKlik hier voor de opstelling van Wil Aren/MarianneHop/GreetKock  -  Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 09:00 6 - 6
Tweede Klasse B Liesbeth Groenewegen/Lenie EemKlik hier voor de opstelling van Liesbeth Groenewegen/Lenie Eem  -  Tecla Baas / Irene HogewegKlik hier voor de opstelling van Tecla Baas / Irene Hogeweg 11:00 6 - 8
  LeotienVestering/Tina WagenaarKlik hier voor de opstelling van LeotienVestering/Tina Wagenaar  -  Valentine hermus/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Valentine hermus/Ellen Bos 12:00 6 - 6
  Margo Weesie / Annette PuttenKlik hier voor de opstelling van Margo Weesie / Annette Putten  -  Joke Breewel/Ingebor LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/Ingebor Lendering 09:00 7 - 4
  Nel Hendriks / Yolanda GelderKlik hier voor de opstelling van Nel Hendriks / Yolanda Gelder  -  Lyda van Asselen/Tineke FranseKlik hier voor de opstelling van Lyda van Asselen/Tineke Franse 11:00 3 - 9
  Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars  -  Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 11:00 9 - 2
Derde klasse A Marjolein Lagrand/Petra DamenKlik hier voor de opstelling van Marjolein Lagrand/Petra Damen  -  JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 10:00 11 - 2
  Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank  -  Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 11:00 5 - 8
  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen  -  Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 12:00 5 - 8
  Jole/Scheper/de VriesKlik hier voor de opstelling van Jole/Scheper/de Vries  -  Marie Jose v Veggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie Jose v Veggel/Ans Kamer 12:00 6 - 10
  Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos  -  Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 10:00 8 - 8
  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam  -  Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 09:00 5 - 11
  Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen  -  I Doggenaar/A Keizer/ T SontagKlik hier voor de opstelling van I Doggenaar/A Keizer/ T Sontag 11:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 10 December 2019 03:59