Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 23 maart 2007

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs  -  G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler 11:00 5 - 11
  J Peeperkorn / M KlemannKlik hier voor de opstelling van J Peeperkorn / M Klemann  -  A Hulsman/G d WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/G d Waart 09:00 5 - 9
  M Honders/R Robison/Y PiepenbrKlik hier voor de opstelling van M Honders/R Robison/Y Piepenbr  -  Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 13:00 8 - 5
  Miek Lange/Paulien HafkenscheiKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/Paulien Hafkenschei  -  Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank 11:00 9 - 4
  Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord  -  JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 09:00 5 - 7
Tweede Klasse B Liesbeth Groenewegen/Lenie EemKlik hier voor de opstelling van Liesbeth Groenewegen/Lenie Eem  -  Annemiek Jole / Bjorge ScheperKlik hier voor de opstelling van Annemiek Jole / Bjorge Scheper 12:00 14 - 3
  Marije v Luyken/Brigiite KamerKlik hier voor de opstelling van Marije v Luyken/Brigiite Kamer  -  Marjolein Lagrand/Petra DamenKlik hier voor de opstelling van Marjolein Lagrand/Petra Damen 10:00 11 - 3
  Liek Moné / Annette vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Annette vd Putten  -  Irma Oud /MarijkeVerzijlenbergKlik hier voor de opstelling van Irma Oud /MarijkeVerzijlenberg 11:00 9 - 7
  Valentine hermus/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Valentine hermus/Ellen Bos  -  Tiny Joppe/ Ans v. MourikKlik hier voor de opstelling van Tiny Joppe/ Ans v. Mourik 11:00 8 - 5
  Nel Hendriks / Yolanda GelderKlik hier voor de opstelling van Nel Hendriks / Yolanda Gelder  -  Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 12:00 5 - 6
Derde klasse A Marie Jose v Veggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie Jose v Veggel/Ans Kamer  -  MHoogkamer/I Tolmeijer-Van DuiKlik hier voor de opstelling van MHoogkamer/I Tolmeijer-Van Dui 12:00 10 - 1
  Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker  -  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 11:00 12 - 4
  Wil Aren/MarianneHop/GreetKockKlik hier voor de opstelling van Wil Aren/MarianneHop/GreetKock  -  Rita Wolter / Veronique EwijkKlik hier voor de opstelling van Rita Wolter / Veronique Ewijk 10:00 12 - 4
  MCM Veltkamp / M van TiggelenKlik hier voor de opstelling van MCM Veltkamp / M van Tiggelen  -  Martine Bouman/Marleen TijssenKlik hier voor de opstelling van Martine Bouman/Marleen Tijssen 09:00 14 - 1
Derde klasse B Monique v Leuffen/Karin JeukenKlik hier voor de opstelling van Monique v Leuffen/Karin Jeuken  -  Tineke Draaisma/Rina vande BosKlik hier voor de opstelling van Tineke Draaisma/Rina vande Bos 12:00 11 - 2
  Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen  -  Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer 09:00 12 - 4
  StefHooij /JeaKlop/EdithdJongKlik hier voor de opstelling van StefHooij /JeaKlop/EdithdJong  -  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 10:00 8 - 2
  Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden  -  W Meijster/MvdLinden/ KJeukenKlik hier voor de opstelling van W Meijster/MvdLinden/ KJeuken 10:00 5 - 8
  Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen  -  Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 10:00 13 - 2

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 19:33