Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 23 februari 2007

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler  -  Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 11:00 7 - 4
  A Hulsman/G d WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/G d Waart  -  Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 09:00 9 - 4
  Miek Lange/Paulien HafkenscheiKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/Paulien Hafkenschei  -  Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 11:00 9 - 4
  M Honders/R Robison/Y PiepenbrKlik hier voor de opstelling van M Honders/R Robison/Y Piepenbr  -  J Peeperkorn / M KlemannKlik hier voor de opstelling van J Peeperkorn / M Klemann 09:00 7 - 8
  JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg  -  Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank 11:00 4 - 8
Tweede Klasse B Irma Oud /MarijkeVerzijlenbergKlik hier voor de opstelling van Irma Oud /MarijkeVerzijlenberg  -  Nel Hendriks / Yolanda GelderKlik hier voor de opstelling van Nel Hendriks / Yolanda Gelder 12:00 8 - 8
  Liesbeth Groenewegen/Lenie EemKlik hier voor de opstelling van Liesbeth Groenewegen/Lenie Eem  -  Marije v Luyken/Brigiite KamerKlik hier voor de opstelling van Marije v Luyken/Brigiite Kamer 12:00 5 - 8
  Liek Moné / Annette vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Annette vd Putten  -  Tiny Joppe/ Ans v. MourikKlik hier voor de opstelling van Tiny Joppe/ Ans v. Mourik 10:00 7 - 5
  Valentine hermus/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Valentine hermus/Ellen Bos  -  Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 12:00 12 - 4
  Marjolein Lagrand/Petra DamenKlik hier voor de opstelling van Marjolein Lagrand/Petra Damen  -  Annemiek Jole / Bjorge ScheperKlik hier voor de opstelling van Annemiek Jole / Bjorge Scheper 09:00 9 - 4
Derde klasse A Martine Bouman/Marleen TijssenKlik hier voor de opstelling van Martine Bouman/Marleen Tijssen  -  MHoogkamer/I Tolmeijer-Van DuiKlik hier voor de opstelling van MHoogkamer/I Tolmeijer-Van Dui 10:00 10 - 6
  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam  -  Marie Jose v Veggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie Jose v Veggel/Ans Kamer 09:00 6 - 7
  Wil Aren/MarianneHop/GreetKockKlik hier voor de opstelling van Wil Aren/MarianneHop/GreetKock  -  Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 11:00 7 - 4
  MCM Veltkamp / M van TiggelenKlik hier voor de opstelling van MCM Veltkamp / M van Tiggelen  -  Rita Wolter / Veronique EwijkKlik hier voor de opstelling van Rita Wolter / Veronique Ewijk 10:00 13 - 4
Derde klasse B Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen  -  W Meijster/MvdLinden/ KJeukenKlik hier voor de opstelling van W Meijster/MvdLinden/ KJeuken 11:00 (di 20 feb) 7 - 3
  Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden  -  Tineke Draaisma/Rina vande BosKlik hier voor de opstelling van Tineke Draaisma/Rina vande Bos 10:00 6 - 6
  StefHooij /JeaKlop/EdithdJongKlik hier voor de opstelling van StefHooij /JeaKlop/EdithdJong  -  Monique v Leuffen/Karin JeukenKlik hier voor de opstelling van Monique v Leuffen/Karin Jeuken 10:00 13 - 2
  Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer  -  Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer 11:00 11 - 4
  Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen  -  Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 12:00 10 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 19:03