Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 16 maart 2007

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Bervoets/Visbeen/JonckbloedtKlik hier voor de opstelling van Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt  -  Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 09:00 14 - 0
  Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers  -  Marian Wijs/Inge BottemaKlik hier voor de opstelling van Marian Wijs/Inge Bottema 09:00 9 - 3
  L Heeremans/v Bakel/CommissariKlik hier voor de opstelling van L Heeremans/v Bakel/Commissari  -  Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 10:00 7 - 6
  Puck Groot/ Ria ten HoornKlik hier voor de opstelling van Puck Groot/ Ria ten Hoorn  -  Elly Schouten/Ineke AmesKlik hier voor de opstelling van Elly Schouten/Ineke Ames 11:00 9 - 3
  P Bettink/M Reesink/M CroeseKlik hier voor de opstelling van P Bettink/M Reesink/M Croese  -  Joke Breewel/nge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/nge Lendering 12:00 12 - 0
  Otto/ Grootendorst/de WildeKlik hier voor de opstelling van Otto/ Grootendorst/de Wilde  -  Lida Leurs/ Ans KorsKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs/ Ans Kors 11:00 4 - 6
Eerste Klasse A H Stuurman/M DijkmanKlik hier voor de opstelling van H Stuurman/M Dijkman  -  J Kamies/D v Gennip/l NeerinxKlik hier voor de opstelling van J Kamies/D v Gennip/l Neerinx 10:00 5 - 8
  Lyda van Asselen/Tineke FranseKlik hier voor de opstelling van Lyda van Asselen/Tineke Franse  -  Tineke Offenb./ Jacq. Blanken.Klik hier voor de opstelling van Tineke Offenb./ Jacq. Blanken. 10:00 6 - 9
  Bossink/Molenaar/StobbelaarKlik hier voor de opstelling van Bossink/Molenaar/Stobbelaar  -  Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 10:00 8 - 5
  Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma  -  Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 11:00 8 - 4
  R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman  -  Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 12:00 9 - 5
  T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink  -  Ank Verheul/ Bep KromKlik hier voor de opstelling van Ank Verheul/ Bep Krom 11:00 8 - 5
Eerste Klasse B Karin Engelhart/Veronica KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Veronica Kamer  -  Raadschelders/Verhoeven/HooijKlik hier voor de opstelling van Raadschelders/Verhoeven/Hooij 10:00 7 - 4
  Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars  -  Ingebo Wisbrun/Astrid GellekomKlik hier voor de opstelling van Ingebo Wisbrun/Astrid Gellekom 12:00 8 - 5
  Kamies/ vGennip/ NeerinxKlik hier voor de opstelling van Kamies/ vGennip/ Neerinx  -  Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus 09:00 11 - 2
  YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders  -  Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 09:00 9 - 8
  Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike  -  Anett vd Putten /Christa KampsKlik hier voor de opstelling van Anett vd Putten /Christa Kamps 12:00 6 - 8
  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid  -  Margo Weesie / Karin EngelhartKlik hier voor de opstelling van Margo Weesie / Karin Engelhart 11:00 8 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 18:51