Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 16 februari 2007

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers  -  L Heeremans/v Bakel/CommissariKlik hier voor de opstelling van L Heeremans/v Bakel/Commissari 09:00 11 - 10
  Bervoets/Visbeen/JonckbloedtKlik hier voor de opstelling van Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt  -  Otto/ Grootendorst/de WildeKlik hier voor de opstelling van Otto/ Grootendorst/de Wilde 10:00 12 - 2
  Puck Groot/ Ria ten HoornKlik hier voor de opstelling van Puck Groot/ Ria ten Hoorn  -  Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 12:00 5 - 8
  P Bettink/M Reesink/M CroeseKlik hier voor de opstelling van P Bettink/M Reesink/M Croese  -  Marian Wijs/Inge BottemaKlik hier voor de opstelling van Marian Wijs/Inge Bottema 10:00 4 - 9
  Joke Breewel/nge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/nge Lendering  -  Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 10:00 5 - 9
  Lida Leurs/ Ans KorsKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs/ Ans Kors  -  Elly Schouten/Ineke AmesKlik hier voor de opstelling van Elly Schouten/Ineke Ames 11:00 6 - 4
Eerste Klasse A R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman  -  Bossink/Molenaar/StobbelaarKlik hier voor de opstelling van Bossink/Molenaar/Stobbelaar 11:00 11 - 3
  H Stuurman/M DijkmanKlik hier voor de opstelling van H Stuurman/M Dijkman  -  Ank Verheul/ Bep KromKlik hier voor de opstelling van Ank Verheul/ Bep Krom 10:00 13 - 4
  T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink  -  J Kamies/D v Gennip/l NeerinxKlik hier voor de opstelling van J Kamies/D v Gennip/l Neerinx 12:00 9 - 6
  Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen  -  Tineke Offenb./ Jacq. Blanken.Klik hier voor de opstelling van Tineke Offenb./ Jacq. Blanken. 09:00 4 - 8
  Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma  -  Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 12:00 8 - 4
  Lyda van Asselen/Tineke FranseKlik hier voor de opstelling van Lyda van Asselen/Tineke Franse  -  Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 09:00 5 - 9
Eerste Klasse B Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike  -  YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders 09:00 5 - 6
  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid  -  Anett vd Putten /Christa KampsKlik hier voor de opstelling van Anett vd Putten /Christa Kamps 10:00 7 - 8
  Raadschelders/Verhoeven/HooijKlik hier voor de opstelling van Raadschelders/Verhoeven/Hooij  -  Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 11:00 3 - 9
  Margo Weesie / Karin EngelhartKlik hier voor de opstelling van Margo Weesie / Karin Engelhart  -  Ingebo Wisbrun/Astrid GellekomKlik hier voor de opstelling van Ingebo Wisbrun/Astrid Gellekom 12:00 5 - 7
  Kamies/ vGennip/ NeerinxKlik hier voor de opstelling van Kamies/ vGennip/ Neerinx  -  Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 11:00 5 - 6
  Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus  -  Karin Engelhart/Veronica KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Veronica Kamer 11:00 2 - 12

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 20:34