Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 1 december 2006

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Annemiek Jole / Bjorge ScheperKlik hier voor de opstelling van Annemiek Jole / Bjorge Scheper  -  StefHooij /JeaKlop/EdithdJongKlik hier voor de opstelling van StefHooij /JeaKlop/EdithdJong 10:00 7 - 6
  Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen  -  Nel Hendriks / Yolanda GelderKlik hier voor de opstelling van Nel Hendriks / Yolanda Gelder 11:00 10 - 4
  A Hulsman/G d WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/G d Waart  -  N Abels/M vd Noord/M WeesieKlik hier voor de opstelling van N Abels/M vd Noord/M Weesie 10:00 7 - 6
  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid  -  M Honders/R Robison/Y PiepenbrKlik hier voor de opstelling van M Honders/R Robison/Y Piepenbr 12:00 7 - 9
  MCM Veltkamp / M van TiggelenKlik hier voor de opstelling van MCM Veltkamp / M van Tiggelen  -  G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler 09:00 6 - 10
Tweede Klasse B Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars  -  Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 10:00 6 - 8
  Liek Moné / Annette vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Annette vd Putten  -  Valentine hermus/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Valentine hermus/Ellen Bos 11:00 5 - 9
  Lyda van Asselen/Tineke FranseKlik hier voor de opstelling van Lyda van Asselen/Tineke Franse  -  Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 11:00 10 - 5
  Karin Engelhart/Veronica KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Veronica Kamer  -  Irma Oud /MarijkeVerzijlenbergKlik hier voor de opstelling van Irma Oud /MarijkeVerzijlenberg 12:00 7 - 8
  Marjolein Lagrand/Petra DamenKlik hier voor de opstelling van Marjolein Lagrand/Petra Damen  -  Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 09:00 6 - 7
Derde klasse A Rita Wolter / Veronique EwijkKlik hier voor de opstelling van Rita Wolter / Veronique Ewijk  -  Annet Prijs / Reina EijsvogelKlik hier voor de opstelling van Annet Prijs / Reina Eijsvogel 09:00 10 - 6
  Martine Bouman / Yvonne BerkKlik hier voor de opstelling van Martine Bouman / Yvonne Berk  -  Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 09:00 7 - 10
  Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs  -  W Meijster/MvdLinden/ KJeukenKlik hier voor de opstelling van W Meijster/MvdLinden/ KJeuken 11:00 10 - 3
  JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg  -  Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 10:00 7 - 6
Derde klasse B Wil Aren/MarianneHop/GreetKockKlik hier voor de opstelling van Wil Aren/MarianneHop/GreetKock  -  Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer 10:00 7 - 3
  Monique v Leuffen/Karin JeukenKlik hier voor de opstelling van Monique v Leuffen/Karin Jeuken  -  Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 12:00 13 - 3
  Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank  -  Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 11:00 9 - 3
  Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker  -  Tineke Draaisma/Rina vande BosKlik hier voor de opstelling van Tineke Draaisma/Rina vande Bos 13:00 8 - 4
  Liesbeth Groenewegen/Lenie EemKlik hier voor de opstelling van Liesbeth Groenewegen/Lenie Eem  -  Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 12:00 11 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 14:53